20:10
[right-side]
 http://twoja-inicjatywa.pl/Twoja Inicjatywa! Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości to organizacja zajmująca się szerokim obszarem działań skierowanych do początkujących przedsiębiorców jak również tych doświadczonych, prowadzących własną firmę już od jakiegoś czasu.
W zakresie swojej działalności wyróżnić możemy aktywności takie jak:
wsparcie w procesie zakładania i rejestracji działalności
wsparcie i porady księgowe
porady prawne
doradztwo i pomoc w pozyskaniu środków na start i rozwój działalności
szkolenia i konferencje  rozwijające przedsiębiorczość, zwiększające poziom wiedzy gospodarczej i sprzyjające nawiązywaniu nowych relacji biznesowych
szkolenia wewnętrzne dla aktualnych i przyszłych pracowników z zakładania działalności gospodarczej

Wszystkie nasze przedsięwzięcia zorientowane są na rozwój przedsiębiorczości oraz wzmocnienie kapitału intelektualnego w tym obszarze. Dzieląc się doświadczeniem praktyków odnoszących sukcesy w prowadzeniu własnego biznesu lub kierowaniu zaawansowanymi projektami wchodzącymi na rynek dają ogromną szansę i rozwijają możliwości początkujących przedsiębiorców.
Mając świadomość istniejących potrzeb w środowisku MŚP staramy się dostarczyć namiastkę narzędzi, informacji i wskazówek, które przyczynią się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości.


http://www.kobietyisukces.pl/ Akademia Kobiet Sukcesu to społeczność kobiet aktywnych, przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności. Kobiet pełnych radości życia. Jesteśmy jedną z największych kobiecych społeczności w Warszawie!
Nasza misją jest dążenie do tego, by Polki patrzyły na sukces w dużo szerszym kontekście; by były bardziej świadome swoich potrzeb i drzemiącego w nich potencjału; by z większą pewnością siebie dążyły do spełnienia własnych marzeń; by przyjęły postawę aktywną wobec życia i żyły pełnią. Pełnią siebie, pełnią kobiecości, pełnią własnego potencjału i pełnią szczęścia - pełnią sukcesu.
 „Żyj pełnią!” to motto Akademii Kobiet Sukcesu.

Kobieta Sukcesu to kobieta świadoma siebie i własnej unikalności, wierząca w swój potencjał, żyjąca w zgodzie ze swoim ciałem i kobiecością, z emocjami, wartościami i przekonaniami. Dzięki temu, że czuje się wartościowa i wie kim jest oraz co chce osiągnąć, ma siłę do działania i osiągania sukcesu. Bądź taką kobietą!
Next
Nowszy post
Previous
This is the last post.

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.