Do najnowszej wyjątkowej sesji Simple CP zaproszono cztery aktywne zawodowo kobiety, które spotkały się na planie, aby zaprezentować różne podejścia do biznesowego stroju. Każda z bohaterek w codziennej pracy przestrzegać musi biurowego dress code’u, każda również posiada indywidualny styl, który poza profesjonalizmem wyraża jej osobowość.
Punktem wyjścia do projektu stała się koszula. Symbol stroju biznesowego, baza wokół której nie raz buduje się całą sylwetkę. Koszula, której najróżniejsze interpretacje znaleźć można w najnowszej kolekcji Simple CP, pozwoliła na stworzenie oryginalnych, oddających charakter naszych bohaterek, stylizacji utrzymanych w biznesowym duchu.
 
W wersji Simple CP do pracy równie chętnie nosimy klasyczną białą lub błękitną koszulę, jak i tą uszytą z jedwabiu. Nie boimy się również koloru. Pomarańczowa koszula w towarzystwie klasycznych szarości wyglądać będzie równie profesjonalnie i elegancko, jak jej biała wersja. Dozwolone są również subtelne zabawy formą takie jak żabot czy wiązanie pod szyją.
 
Tłem dla sesji zdjęciowej stały się wnętrza centrum Placu Unii w Warszawie, które świetnie oddały biznesowy duch stylizacji autorstwa Damiana Adamskiego. Za uchwycenie naturalnego piękna naszych bohaterek odpowiedzialna była mistrzyni portretu Małgorzata Turczyńska.
 
Bohaterki projektu „Kobiety biznesu dla Simple CP” :
Joanna Łodygowska – Szef Działu Komunikacji Dr Irena Eris
Anna Rudnicka-Sipayłło – Prezes Zarządu Advanced Public Relations
Dorota Milczarczyk – Z-ca dyrektora marketingu Marquard Media Polska
Aleksandra Ciesielska – Dyrektor ds. Zarządzania Produktem, Simple Creative Products
 
 
 
 
 

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.