Czyli coś dla ziewających w łóżku. Na siedem dni tygodnia, bo przecież seks warto uprawiać codziennie…

Jeśli macie dość piesków i misjonarzy, to polecamy nasze tygodniowe menu, które na pewno pobudzi Wasze apetyty:

Poniedziałek

Coś prostego, aby nie stresować od początku tygodnia. On po powrocie z pracy siada na kanapie, oczywiście nagi, i podpiera wyprostowane nogi na taborecie czy podnóżku. Ona siada na niego i mocno obejmuje jego ramiona.

Wtorek

Zmiana ról, czyli tym razem on siada na nią! Kobieta w leżeniu na plecach podkurcza nogi do klatki piersiowej i rozchyla, tak aby on mógł, plecami do niej wsunąć się od góry z szczelinę rozkoszy. Idealna pozycja dla skłóconych małżonków.

Środa

Gdy pani domu jest zmęczona i chce się po prostu położyć po pracy… On delikatnie unosi jej nogi do pionu, zasiada przed nią z lekko ugiętymi kolanami i penetruje ją delikatnie z radością obserwując podskakujące piersi.

Czwartek

Pozycja z archiwum X, która pozwala partnerowi podziwiać piękno pośladków partnerki – a może być to widok wysoce stymulujący! On kładzie się na plecach z rozchylonymi nogami, ona opiera się niczym przy pompce na przedramionach pomiędzy jego kolanami. Pozycja umożliwia bardzo przyjemną stymulację analną partnerki!

Piątek

Tym razem oboje wygodnie układacie się na bokach, zwróceni do siebie twarzami i podparci na przedramionach. Złączywszy się razem w miłosnym uścisku możecie długo cieszyć się powolną, głęboką penetracją.

Sobota

Na gorączkę sobotniej nocy pozycja bardzo wymagająca, ale też i wynagradzająca trud. I choć może wam się wydawać, że pani jest niewygodnie, zapewniamy, że krew napływająca do głowy czyni orgazm znacznie silniejszym. Ona zakłada więc nogi za głowę podpierając się jak do świecy, a on atakuje od góry, odwrócony plecami.

Niedziela

A na niedzielę coś relaksującego czyli huśtawka dla pani. On siada na skraju łóżka, ona siada mu na kolanach zwrócona twarzą w twarz, po czym trzymając się za ręce odchyla się daleko w tył umożliwiając penetrację i łagodne falowanie. To pozycja, która wzmacnia nie tylko ręce, ale i zaufanie w związku!

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.