Ma 60 lat, dwójkę wnucząt i niewiarygodnie młodo wyglądające ciało. Karierę rozpoczęła po 30 roku życia. Dziś jest gwiazdą okładek czasopism o modzie i kampanii zdjęciowych.

Yazemeenah Rossi, francuska modelka mieszka w Malibu. W wywiadach przekonuje, że młodość to stan umysłu. - Musisz podtrzymywać w sobie ciekawość świata, żądzę przygód i chęć zabawy. I musisz wyzbyć się strachu. To te lęki powodują, że się starzejesz - twierdzi piękna 60-latka. - Zabawne jest to, że nikt do tej pory nie wpadł na to, żeby zaproponować mi kampanię kremu odżywczego do skóry. Byłam jedną z pierwszych modelek, która zdecydowała się nie farbować posiwiałych włosów, zanim jeszcze nastała na to moda. Nie potrafię zliczyć jak wielu klientów próbowało przekonać mnie do przefarbowania włosów na ciemniejszy kolor - dodaje Yazemeenah Rossi w rozmowie z "Vice Spain".

Jak udało jej się utrzymać ciało w tak dobrej formie? - Kiedy miałam dwadzieścia lat, po urodzeniu dwójki dzieci, ważyłam około 70 kilogramów. Dużo od tamtej pory schudłam, ale nigdy się nie głodziłam. To wszystko kwestia zrównoważonej diety, aktywności i praktyce jogi - przekonuje francuska modelka.

czytaj więcej:http://kobieta.wp.pl/gid,18050137,img,18050387,kat,52556,title,Mlodosc-to-stan-umyslu,galeriazdjecie.html

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.