Znasz mapę męskich stref erogennych? Potocznie uważa się, że większość mężczyzn od gry wstępnej zdecydowanie woli akcję właściwą. To mit. Bo choć panowie lubią tzw. "szybkie numerki", to prawie równie chętnie co kobiety poddają się zmysłowym pieszczotom, rozbudzającym ich ochotę na miłosne igraszki. Które miejsca na męskim ciele uznawane są za strefy erogenne?

Jakie są najczulsze punkty na męskim ciele? Choć odpowiedź z pozoru nasuwa się sama, to prawda jest taka, że ciało mężczyzny, podobnie jak ciało kobiety, ma znacznie więcej miejsc podatnych na pieszczoty niż mogłoby się nam wydawać. Najbardziej wrażliwe na pieszczoty okolice intymne to najbardziej oczywiste i banalne miejsca kierowania uwagi, podczas gry wstępnej.

Lecz by nieco urozmaicić pieszczoty, warto poznać również inne męskie strefy erogenne. Oto one!

1. Męska głowa i szyja

Usta, uszy, szyja, kark - to miejsca w okolicach głowy męskiej, na których warto się skupić. Subtelne lub namiętne, głębokie pocałunki spowodują, że on natychmiast nabierze ochoty na małe miłosne co nieco w twoich ramionach. Większość mężczyzn szczególnie intensywnie reaguje na pieszczoty platków uszu i karku - koniecznie sprawdźcie, czy wasz partner też to lubi!

2. Męskie plecy i pośladki

Relaksacyjny, zmysłowy masaż pleców i podśladków to doskonała gra wstępna, która zarówno twojego partnera, jak i ciebie przygotuje do dlaszej "akcji". Ale uwaga! Bywają i tacy panowie, którzy wolą znacznie bardziej intensywne pieszczoty pleców, np. drapanie na granicy bólu. Zapytaj, zanim zastosujesz.

3. Męski brzuch

Całowanie męskiego brzucha to nie tylko czuła i zmysłowa pieszczota, ale również zapowiedź "czegoś więcej" w nieco niższych partiach ciała. Jeśli żadne z was nie ma oporów przed seksem oralnym, pieszczoty brzucha mężczyzny mogą być doskonałą grą wstępną przed fellatio.

4. Miejsca intymne mężczyzn

Penis, moszna, odbyt - pieszczoty tych miejsca to gwarancja orgazmu dla twojego partnera! Lecz pamiętaj, że preferencji co do pieszczot tych czułych miejsc jest tyle, ilu jest mężczyzn na świecie. Zatem do jego okolic intymnych podejdź z niezwykłą czułością i delikatnością. Jeśli będzie chciał bardziej intensywnej stymulacji, z pewnością sam cię o tym poinformuje!

5. Męskie stopy

Stopy to specyficzne części ludzkiego ciała - wrażliwe i czułe. Pieszczoty stóp mogą wywołać silne podniecenie seksualne zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Nie każdy facet będzie przepadał za całowaniem czy ssaniem palców u stóp, lecz bywają tacy, dla których to wręcz rozkoszna przyjemność!

 http://polki.pl/meskie-strefy-erogenne-top-5,we-dwoje-seks-i-erotyka-erotyka-artykul,10082931.html

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.