Przedsiębiorcą być! warsztaty dla przedsiębiorczych w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie


Z ostatnich badań firmy Millward Brown SMG/KRC wynika, że jednym z głównych czynników powodujących zniechęcenie młodych ludzi do zakładania biznesu, jest strach przed porażką. Niestabilność gospodarcza, biurokracja i skomplikowane procedury formalnoprawne są tym, co ich odstrasza. To nie wyklucza faktu, że młodzi ludzie coraz częściej myślą o założeniu biznesu oraz o sobie jak o przedsiębiorcach.

To właśnie dla nich powstały warsztaty Fundacji Twoja Inicjatywa! pod hasłem Przedsiębiorcą być!, których pierwsza edycja w 2016 roku odbędzie się już 19 stycznia w Warszawie przy współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego. Eksperci w dziedzinie księgowości i finansów, prowadzący to trzy godzinne szkolenie postarają się wyjaśnić uczestnikom od czego należy zacząć planując własny biznes? Czy chęć i motywacja to czynniki wystarczające do osiągnięcia sukcesu?

Prelegenci podczas wydarzenia Przedsiębiorcą być! przedstawią również dostępne na rynku źródła finansowania działalności gospodarczej oraz podpowiedzą jak utrzymać płynność finansową. Osoby, które zdecydują się na otworzenie działalności gospodarczej otrzymają bezpłatną pomoc przy rejestracji swojej firmy, doborze PKD oraz najkorzystniejszej formie prawnej planowanego biznesu.

Wszystkich zainteresowanych studentów i absolwentów zapraszamy już dziś do rejestracji online - http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/warszawa-przedsiebiorca-byc/ 

Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona 

Więcej na stronie http://twoja-inicjatywa.pl/ oraz Facebooku:
https://www.facebook.com/twojainicjatywa/timeline


Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfor.pl
509 458 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.