Społeczeństwo przedsiębiorcze dzięki Fundacji Twoja Inicjatywa!

Fundacja Twoja Inicjatywa! powstała w 2013 roku i już zdążyła na stałe zagościć wśród organizacji wspierających przedsiębiorczość oraz samozatrudnienie. Przez ponad 2 lata zaangażowanie zespołu fundacji zaowocowało stworzeniem cyklu wydarzeń o charakterze szkoleniowo – warsztatowym. Spotkania te odbywają się w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. Pozwalają zrozumieć każdemu przedsiębiorcy z sektora MŚP, jak wygląda dzisiejszy rynek usług oraz z czym musimy się zmierzyć tworząc i rozwijając biznes. Wszystko o czym powinien wiedzieć przedsiębiorca znajduje się właśnie w programie wydarzeń fundacji, których kalendarz na 2016 rok będzie dostępny na stronie www.twoja-inicjatywa.pl Flagowymi wykładami Fundacji jest cykl Biznes Krok po Kroku, poświęcony rozmaitym aspektom zarządzania  firmą. Prowadzą go praktycy z różnych dziedzin działalności gospodarczej, specjalizujący się m.in. w zakresie finansów, księgowości, sprzedaży, PR i marketingu. Wprowadzają oni uczestników spotkań w tajniki skutecznego działania i gospodarowania biznesem, dzieląc się swoim doświadczeniem. Konferencji z cyklu „Biznes Krok po Kroku” odbyło się już 13. Kolejna, 14 odsłona, zaplanowana jest na 14 stycznia 2016 w Warszawie i kierowana do wszystkich tych, którzy planują założyć działalność gospodarczą oraz do osób poszukujących nowych kontaktów, możliwości, a także kierunków rozwoju istniejących już biznesów. Tym razem gościem specjalnym będzie Marika Krajniewska polska pisarka, dziennikarka i tłumacz, założycielka Wydawnictwa Papierowy Motyl, która opowie swoją historię i będzie motywować uczestników do spełniania marzeń i realizacji swoich celów.

Każdy kto planuje wziąć udział w tej konferencji powinien odwiedzić stronę www.twoja-inicjatywa.pl i zapisać się online najpóźniej do dnia 13 stycznia 2016 roku. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.Innym projektem Fundacji, są cieszące się dużą popularnością spotkania pod hasłem Przedsiębiorcą być! To warsztaty odbywające się na uczelniach i w urzędach miast, kierowane przede wszystkim do osób, które zamierzają otworzyć firmę. Szkolenia są szansą na poznanie sposobów jak skutecznie przekuć wiedzę i umiejętności nabyte między innymi podczas studiów na sukces biznesowy dobrze prowadzonej przez siebie firmy. Jednocześnie uczestnicy poznają podstawowe zasady zakładania biznesu istotne dla każdego początkującego przedsiębiorcy. Najbliższe spotkanie w ramach tego cyklu odbędzie się 19 stycznia 2016 r. o godzinie 12.00 na terenie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Trzygodzinne spotkanie poprowadzą przedstawicielki fundacji Twoja Inicjatywa! – Anna Flaga oraz Katarzyna Wicha-Gajek działające na rzecz działań wspomagających start i szanse na sukces młodych przedsiębiorców. Prelekcje merytoryczne poprowadzą eksperci z Tax Care Piotr Hejmanowski oraz Grzegorz Zęgota, którzy przybliżą takie tematy jak: proces zakładania firmy krok po kroku, podstawowe zasady księgowości, ulgi dla przedsiębiorców oraz sposoby na zachowanie płynności finansowej. 

Kolejnym z cyklów wydarzeń prowadzonych przez fundację Twoja Inicjatywa! jest program 12 KROKÓW do SUKCESU. To wyjątkowa konferencja obfitująca w bogate merytorycznie oraz kompleksowe szkolenia współprowadzone przez znanych w całej Polsce ludzi, którzy odnieśli sukces mierząc się z wieloma przeciwnościami jakie musieli pokonać na drodze do upragnionego celu. Wśród nich są m.in. znani wszystkim Otylia Jędrzejczak oraz Tomasz Kammel. Polska mistrzyni olimpijska będzie obecna 21 stycznia 2016 r. w hotelu Scandic Wrocław wspierając cykl poświęcony efektywnemu zarządzaniu firmą. Z kolei słynny prezenter, jedna z ikon polskiej telewizji, uczestnikom spotkania 28 stycznia 2016 roku w Scandic Gdańsk wyjaśni jak sprawić żeby się chciało chcieć. Opowie o sile wiary w siebie, marzeniach i pasji.

„Od ponad dwóch lat jestem bezpośrednio zaangażowana w rozwój fundacji. Spotykam się osobiście z uczestnikami naszych wydarzeń i jestem pod ogromnym wrażeniem popularności jaką  cieszą się te  projekty. Tworząc cykl  spotkań zawsze zastanawialiśmy się całym zespołem, na co położyć nacisk, na czym się skoncentrować aby odbiorca miał wymierną korzyść ze spędzonego z nami i naszymi ekspertami czasu. Dziś już wiem, że najważniejsze poza merytoryką, są energia i doświadczenie naszych prelegentów. To oni, dzięki temu co w życiu osiągnęli, mogą być wzorem do podejmowania przez naszych uczestników życiowych decyzji. Dlatego też dobieramy takich mówców, którzy mogą przekazać odbiorcom jak najwięcej wskazówek i porad."  – powiedziała Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa

Harmonogram oraz formularz zapisów na powyższe spotkania znajdują się na stronie www.12krokowdosukcesu.pl

Szczegółowy plan spotkań oraz opis działalności Fundacji Twoja Inicjatywa! znajduje się na stronie www.twoja-inicjatywa.pl oraz na facebooku fundacji.

Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfor.pl
509 458 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.