Każdy centymetr naszego ciała jest pokryty siecią wrażliwych na dotyk zakończeń nerwowych, lecz głaskanie czy całowanie tylko niektórych z nich powoduje, że po plecach przechodzą nam zmysłowe ciarki. To strefy erogenne. Jak wygląda erotyczna mapa ciała kobiety? Oto sześć kobiecych stref erogennych, najbardziej wrażliwych na pieszczoty! Poznajcie je!
Szukacie przewodnika po udanym życiu seksualnym? Nie znajdziecie go. Lecz podróż w poszukiwaniu tysiąca orgazmów rozpocznijcie od lektury przewodnika z mapą. Specjalnie dla Was zaznaczyliśmy na niej sześć miejsc strategicznych, których wnikliwe zwiedzenie będzie gwarancją niezapomnianych wrażeń. Jak wygląda erotyczna mapa kobiecego ciała?
Każda kobieta jest inna, więc jeśli dopiero poznajesz preferencje nowej partnerki, owszem kieruj się naszą erotyczną mapą, lecz pamiętaj, że wrażliwość poszczególnych miejsc na pieszczoty bywa mocno indywidualna. Intensywność pieszczot dostosuj do reakcji ukochanej kobiety. A jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie bój się pytać!
6 najbardziej wrażliwych na pieszczoty miejsc na kobiecym ciele:
Uszy, szyja, kark
Wędrówkę ku szczytowaniu warto rozpocząć od górnych partii ciała. To właśnie w okolicy głowy i szyi istnieje sporo miejsc, których pieszczenie może rozpalić kobiece zmysły. Całowanie szyi to doskonały sposób na inicjowanie zbliżenia czy namiętną grę wstępną. Sprawa ma się podobnie, jeśli chodzi o kark i uszy kobiety. Całowanie, muskanie czy delikatne podgryzanie tych okolic to subtelna forma powiedzenia kobiecie: "Pożądam cię!" i obudzenie w niej ochoty na realizację tego pragnienia.
Usta
Pocałunek to zwykle pierwszy krok na ścieżce do miłosnego spełnienia. Niemal każda filmowa scena miłosna zaczyna się od pocałunku, i słusznie! Usta to najbardziej wrażliwe na pieszczoty miejsce, które w rankingu stref erogennych pozycjonują się tuż za okolicami intymnymi. Kobiety uwielbiają się całować i warto poświecić tej czynności znacznie więcej czasu, podczas inicjowania zbliżenia. Często zapominają o tym pary w długoletnich związkach, a przecież pocałunki są jak gorąca obietnica tego, co będzie potem!
Piersi
Pieszczoty skupiające się na kobiecych piersiach są równie przyjemne dla kobiety, co dla mężczyzny. Warto jednak pamiętać, że najbardziej wrażliwymi miejsca na pieszczoty są sutki. Pieszczoty można rozpocząć od całowania lub masowania całych piersi, dostosowując ich intensywność do preferencji partnerki. Odpowiednie pieszczoty brodawek mogą nawet doprowadzić kobietę do orgazmu, który jest nazywany orgazmem sutkowym. Koniecznie spróbujcie go osiągnąć!
Brzuch i wnętrza ud
Brzuch i wnętrz ud to okolice okalające najbardziej wrażliwe na pieszczoty, narządy intymne. Lecz zanim przejdziemy do sedna sprawy, warto na chwilę zatrzymać się na tych miejscach, by subtelnie i powoli rozgrzać partnerkę oraz zbudować napięcie erotyczne. Delikatne muskanie czy całowanie okolic brzucha i ud do doskonały wstęp zarówno do pieszczot oralnych, jak i pełnego zbliżenia miłosnego.
Okolice intymne
Wargi sromowe, łechtaczka, krocze, a nawet odbyt i pośladki - czyli najbardziej wrażliwe na pieszczoty miejsca na kobiecym ciele. Preferencji, co do sposobu pieszczot tych okolic jest tyle, co kobiet na świecie. Penetracja to najbardziej banalna z nich. Dlatego zanim przejdzie do akcji właściwej, koniecznie poświećcie tym sferom kobiecego ciała odrobinę więcej czasu, a nie tylko przybliżycie swoją partnerkę do orgazmu, ale przede wszystkim dacie jej cudowne poczucie bliskości i bycia pożądaną.
Stopy
Masaż stóp to nie tylko doskonały relaks po ciężkim dniu, ale również dobry sposób na zainicjowanie miłosnej atmosfery. Na stopach znajduje się wiele zakończeń nerwowych, które pobudzą zmysły. A delikatne całowanie, kąsanie czy podgryzanie stóp to także doskonały sposób na przygotowanie partnerki na upojną noc. Choć z pozoru wydaje się to zaskakujące, wiele kobiet właśnie na masowanie stóp reaguje podnieceniem seksualnym. Koniecznie to sprawdźcie!

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.