Jest to zdrowa alternatywa dla popularnej diety kopenhaskiej, która pozwala wprawdzie schudnąć, jednak tak bardzo spowalnia metabolizm, że w krótkim czasie efekt jo-jo niweczy wcześniejsze wysiłki. Nasza kuracja ma tę unikalną zaletę, że dzięki specjalnie skonstruowanym jadłospisom przyspiesza przemianę materii. Co więcej, można ją przedłużać nawet do 3–4 tygodni. Posiłki dostarczają ok. 1200 kcal.

Wady diety kopenhaskiej

1. Monotonny jadłospis. Niemal na okrągło jesz jajka, mięso i pijesz czarną kawę.
2. Niewygoda. Trzeba pamiętać, by zjeść ciepły posiłek między 12.00 a 14.00, a kolację koniecznie przed 18.00.
3. Obciążenie organizmu. W ciągu doby dostarczasz zaledwie 900 kcal. W dodatku możesz się nabawić niedoborów witamin i składników mineralnych.
4. Obiecuje szybkie chudnięcie, ale... powoduje efekt jo-jo.

Zalety nowej Super Diety

1. Urozmaicony jadłospis. Stosując dietę, nie musisz sobie praktycznie niczego odmawiać. W twoim menu nie brakuje więc niezbędnych składników pokarmowych.
2. Skuteczność bez głodowania. Przygotowujesz pięć posiłków dziennie (trzy główne i dwie przekąski). Przerwy pomiędzy nimi nie są dłuższe niż 2–3 godziny. To zaś zapobiega napadom wilczego głodu.
3. Przyspieszenie metabolizmu. Jesz mniej, a częściej. Dzięki temu regularnie pobudzasz organizm do pracy, co przyspiesza metabolizm.
4. Trwałe efekty. Chudniesz powoli – ok. 0,5–1 kilograma na tydzień. Ale za to nie grozi ci powrót do poprzedniej wagi. Uwaga! Gdy zaczynasz ją stosować, możesz schudnąć 3–4 kilogramy.
5. Pozytywne nawyki żywieniowe. Dietę możesz stosować po zakończeniu odchudzania, powoli zwiększając jej kaloryczność.

http://polki.pl/dieta_dietyblyskawiczne_artykul,10014380.html

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.