Jak podniecić faceta, kiedy w życiu seksualnym zagościła rutyna? Mamy na to 10 szalonych pomysłów! Który wybierzesz dzisiaj?

90% facetów ma śmiałe fantazje erotyczne, tylko boi się powiedzieć o nich partnerce. Zaskoczmy ich - raz na jakiś czas można przecież zaszaleć! I to na 10 sposobów:

  1. 1. Wybieracie się gdzieś razem? Idź na przyjęcie bez majtek (ale zdradź facetowi, że ich nie masz, dopiero w połowie imprezy)! Lub...
  2. 2. Zawołaj partnera na bok i wsuń rękę w jego spodnie. Uważaj, może mieć potem kłopot z ich zapięciem!
  3. 3. Tęsknisz za nim, kiedy musi dłużej zostać w pracy? Prześlij mu erotyczną wiadomość pocztą elektroniczną lub zadzwoń na jego telefon służbowy i powiedz, że marzysz, by się z nim kochać na ostro! Lub...
  4. 4. Odwiedź go w pracy i kiedy nikt nie widzi, unieś spódniczkę! Wygol sobie włosy łonowe w kształt serca, gwiazdy albo strzałki.
  5. 5. Kiedy wraca z pracy, przywitaj go w progu ubrana tylko w pończochy, pas do pończoch i szpilki.
  6. 6. Leżysz w łóżku, a on przesiaduje w drugim pokoju? Wylej na srom sos truskawkowy lub syrop klonowy i poproś partnera do jego zlizania! Przyjdzie na pewno!
  7. 7. Gimnastykuj się na jego oczach. Nago! Jeśli jesteś wysportowana, spróbuj zapleść stopy z tyłu głowy.
  8. 8. Kucnij nad twarzą partnera i wymasuj ją swoim wilgotnym sromem.
  9. 9. Wysmaruj penis partnera ulubionymi lodami i wyliż go do czysta!
  10. 10. Nakręć filmik jak robisz striptiz. Wieczorem, jakby nigdy nic, zaproś partnera na wspólne oglądanie "telewizji".
Który numerek z dziesięciu jest waszym ulubionym?

 http://polki.pl/jak-podniecic-faceta,we-dwoje-erotyka-gra-wstepna-artykul,10084775.html

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.