Jeśli pomimo problemów wciąż kochasz swojego partnera pamiętaj, że o miłość zawsze warto walczyć, bo to, co uważasz za oznaki końca związku, może być tylko chwilowym kryzysem. Są jednak sytuacje, które świadczą, że twoje uczucie się wypaliło i może czas przemyśleć, czy jest sens go ciągnąć:

1. Nie szanujesz swojego partnera, tego kim jest, co robi i co mówi. 
2. Nudzi cię wspólne spędzanie czasu i kiedy tylko możesz, starasz się znaleźć inne rozrywki. 
3. Nie zależy ci - ani na nim, ani na waszej przyszłości i wspólnych planach. Nie czekasz na jego telefon czy powrót do domu.
4. Zaczynasz rozglądać się za kimś nowym, podobają ci się inni mężczyźni, masz ochotę się z kimś umawiać lub się umawiasz, a nawet zdradzasz.  
5. Postrzegasz partnera jako zlepek wad, już nie pamiętasz, co ci się w nim podobało, teraz za wszystko go krytykujesz - na głos lub w myślach. Szybko popadasz w irytację, kiedy przebywacie razem. 
6. Nie ma między wami bliskości cielesnej - nie tylko seksu, ale też całowania, przytulania, trzymania się za ręce i innych czułych gestów, które kiedyś były normą. 
7. Przestałaś być zazdrosna - kiedy partner mówi o wyjeździe integracyjnym, nowej koleżance albo gdy widzisz, że rozmawia z inną kobietą, nie obchodzi cię to. 
8. Fantazjujesz o byciu samą - kiedy myślisz o przyszłości, wyobrażasz sobie, co mogłabyś zrobić, gdybyś nie była ze swoim partnerem. 

To lista niektórych oznak końca związku. Czasami po prostu czujesz, że twoje uczucie się wypaliło i nie ma przed wami przyszłości. Nie podejmuj jednak pochopnych decyzji - porozmawiaj z partnerem i wspólnie się zastanówcie, czy chcecie zawalczyć o waszą miłość. 

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.