Przedsiębiorcą być!, pod takim hasłem odbędą się po raz czwarty warsztaty dla mieszkańców Katowic i okolic na temat zakładania działalności gospodarczej. Spotkanie będzie miało miejsce 4 lutego w Willi  Goldsteinów w Katowicach, gdzie drugi raz partnerem wydarzenia jest Urząd Miasta Katowice.

Podczas warsztatów wolontariusze fundacji - eksperci w dziedzinie księgowości i finansów,  prowadząc kilkugodzinne szkolenie postarają się wyjaśnić uczestnikom od czego należy zacząć planując biznes? Czy chęć i motywacja to czynniki wystarczające do osiągnięcia sukcesu? A może to obecna sytuacja, w której się znaleźliśmy stwarza idealne warunki do udoskonalenia własnych celów życiowych i biznesowych.
Prelegenci podczas wydarzenia Przedsiębiorcą być! przedstawią również dostępne na rynku źródła finansowania działalności gospodarczej oraz podpowiedzą jak utrzymać płynność finansową. Osoby, które zdecydują się na otworzenie firmy otrzymają bezpłatną pomoc przy jej rejestracji, doborze PKD oraz wyborze najkorzystniejszej formy prawnej planowanego biznesu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dziś do rejestracji online - http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/katowice-przedsiebiorca-byc/

Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej na stronie http://twoja-inicjatywa.pl/ oraz Facebooku:
https://www.facebook.com/twojainicjatywa/timeline


Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfor.pl
509 458 666

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.