1. Przyjaciółka ze szkoły, która widziała jak wymiotujesz do torebki

To dobry pomysł, aby utrzymać znajomości z czasów, kiedy chwiałaś się w szpilkach na platformie, przy budce z burgerami.

2. Najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa, z którą nieco straciłaś kontakt, ale nadal jesteście blisko

Niektóre bardzo stare przyjaźnie nie wymagają specjalnego podtrzymywania, a to odświeżająca odmiana w stosunku do obecnych koleżanek, z którymi musisz być w stałym kontakcie.

3. Fajna, starsza od ciebie kobieta

Może to być najmłodsza ciotka, która jako pierwsza kupiła ci piwo lub twoja niesamowicie mądra pani profesor, która obecnie robi karierę twoich marzeń i raz spała z gwiazdą rocka. Kobieta, która zaprasza cię na miłe kolacje, dzieli się swoją wiedzą i totalnie poparłaby twoją decyzję o aborcji, gdybyś zapytała.

4. Współpracowniczka - sojuszniczka

Niezbędna do czatowania, kiedy twój szef staje się niepoczytalny. Bez niej będzie rozwijać się w tobie wściekłość, i umrzesz.

5. Troskliwa współlokatorka

Wracać do domu do kogoś, kto, powiedzmy, ma na sobie twoją sukienkę pożyczoną bez pytania i właśnie zażywa nieznane substancje, to koszmar. Wracać do domu, do uroczej współlokatorki o miękkim głosie, która dzieli się z tobą swoim makaronem z serem? Marzenie.

6. Przyjaciółka-mężatka (jeśli ty jesteś singielką)

Aby zapewnić sobie świeże spojrzenie na pewne sprawy, a także zapoznać cię z przyjacielem jej męża.

7. I odwrotnie

Żebyś od czasu do czasu została dłużej na imprezie, a nie spędzała kolejną spokojną noc z mężem, oglądając maraton czegokolwiek, co oglądają ludzie po ślubie.

8. Koleżanka, która nalega, żeby słuchać muzyki w oldschoolowych słuchawkach, i nosi czapki narciarskie z uszami kotów

Jest zabawna przez większość czasu, kiedy nie płacze nad piękną architekturą lub zalotami niechlujnego, pasywnego faceta. Sprawi, że poczujesz się zdrowa na umyśle.

9. Studentka medycyny, która nie osądza

Potrzebujesz kogoś, kto spojrzy na coś dziwnego na twojej pochwie, i bardzo szybko powie, co z tym zrobić? To właśnie po to są iPhony.

10. Barmanka z którą jesteś w zasadzie po imieniu

Przejmie się twoimi kłopotami i postawi ci darmowego drinka.

11. Smakoszka, która nigdy nie jest na diecie

Kiedy znudzą ci się kolacje z przyjaciółkami, które zamawiają jeden listek rukoli ("Mam nietolerancję laktozy!"), ona zaproponuje kupon na czterogwiazdkowy posiłek: serowo - czekoladowe fondue.

12. Nieco starsza, niezależna singielka

Spokojnie czeka do 40-stki, aby znaleźć sobie partnera życiowego, i nie wierzy w tradycyjne małżeństwo.

13. Dziewczyna o nienagannym smaku

Ubrania, wydarzenia, makijaż, książki, wystrój - konto tej dziewczyny na Pinterest jest jak porno. Bez względu na to, co u niej podpatrzysz, będziesz dostawać niekończące się komplementy. Jej włosy są chyba wykonane z tęczy.

14. Dziewczyna, która robi karierę jako dokładne przeciwieństwo ciebie

Jeśli pracujesz w modzie, ona - w polityce. Jeśli jesteś prawnikiem, ona pracuje dla organizacji non-profit. Przy kieliszku wina po pracy, nie gadacie o zakupach, jak to robisz z większością swoich innych znajomych - wasza rozmowa ma charakter edukacyjny i oczyszczający.

15. Przyjaciółka YOLO

Jeśli budzisz się w pociągu do innego miasta, w kostiumie sportowej maskotki jakiegoś liceum, wiedz, że maczała w tym palce.

16. Kumpela, która kocha planowanie

Ty ledwo wytrzymujesz więcej niż cztery osoby w pokoju na raz. A ona ma w małym palcu wysyłanie zaproszeń, i wyszukiwanie jak najtańszej opcji na zakup serwetek z monogramem.

17. Bezlitośnie wesoła dziewczyna

Kiedy akurat nie masz ochoty zrobić jej krzywdy, jej mentalność Charlotte York poprawia ci nastrój podczas ataków lękowych.

18. Ta, która zawsze mówi prawdę

Powie ci, jak jest, nawet jeśli nie chcesz tego słuchać. Ta spódnica sprawia, że wyglądasz jakbyś była w ciąży. To co przesłałaś mi od tamtego dupka, wcale nie było śmieszne.

19. Bezwstydna karierowiczka

Jedna z tych kobiet, które starają się zabłysnąć tak bardzo, że prawie padają na twarz. Możesz nie być tak żądna autopromocji, jak ona, ale spróbuj wziąć z niej przykład i trochę popchnij się zawodowo.

20. I wreszcie, najlepsza przyjaciółka 

Oczywiście. Nie taka, która plotkuje za twoimi plecami, nie przyjaciółka z wygody, ale prawdziwa Najlepsza Przyjaciółka. Bez niej nie dałabyś rady.


Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.