Fakty o prowadzeniu własnego biznesu, fachowe doradztwo, eksperci w dziedzinie księgowości i finansów – to wszystko już 2 marca w Częstochowie podczas pierwszego w tym mieście spotkania Przedsiębiorcą być! organizowanym przez Fundację Twoja Inicjatywa! w budynku Politechniki Częstochowskiej przy ul. Armii Krajowej 19. Głównym partnerem spotkania  są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Częstochowie.

Przedsiębiorcą być! to warsztaty i sesje networkingowe organizowane dla przyszłych przedsiębiorców, dla osób które zdecydowały się na odważny krok i postanowiły założyć działalność gospodarczą a także dla tych , którzy z sukcesem już ją prowadzą. Częstochowa to kolejne, 4  miasto na mapie Polski, do którego w 2016 roku docierają wolontariusze Fundacji Twoja Inicjatywa! To z ich doświadczenia i wiedzy  chętnie korzystają rozwijający się przedsiębiorcy. W ten sposób Fundacja i jej partnerzy wspierają przedsiębiorczość, zwiększają poziom wiedzy  oraz aktywność gospodarczą w społeczeństwie.

O korzyściach z prowadzenia firmy w Inkubatorach AIP podczas spotkania opowie Jacek Tolewski z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Natomiast przez procedury związane z zakładaniem firmy przeprowadzi słuchaczy Dorota Petynka z firmy Tax Care.

Uczestnicy podczas wydarzenia Przedsiębiorcą być! poznają również dostępne na rynku źródła finansowania działalności gospodarczej oraz dowiedzą się  jak utrzymać płynność finansową. Osoby, które zdecydują się na otworzenie firmy otrzymają bezpłatną pomoc od Fundacji przy rejestracji działalności, doborze PKD oraz wyborze najkorzystniejszej formy prawnej planowanego biznesu.

Wszystkich zainteresowanych warsztatami w Częstochowie zapraszamy już dziś do rejestracji online - http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/warszawa-przedsiebiorca-byc-2/
Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej na stronie http://twoja-inicjatywa.pl/ oraz Facebooku:
https://www.facebook.com/twojainicjatywa/timelineKontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfor.pl
509 458 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.