„Dzień Kobiet Biznesu” pod takim hasłem 17 marca w hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbędą się wyjątkowe warsztaty biznesowe. Fundacja Twoja Inicjatywa! zajmująca się wspieraniem przedsiębiorczości w społeczeństwie, po raz drugi przy okazji międzynarodowego Dnia Kobiet postanowiła zorganizować spotkanie dedykowane kobietom biznesu. Właśnie z  myślą o ich potrzebach wśród prelegentów znalazły się same Panie. To one najlepiej odpowiedzą na pytanie „Czy przedsiębiorczość może być kobieca”?

Warsztaty skierowane są zarówno do pań, które prowadzą już swoje firmy jak i do tych, które dopiero na otwarcie biznesu się zdecydowały. Dzięki specjalnie dobranym na ten dzień prelegentkom, uczestniczki będą miały szansę dowiedzieć się co zrobić, aby wyzwolić w sobie przedsiębiorczość? Czy zmysł do prowadzenia biznesu trzeba mieć wrodzony, czy można się tego nauczyć? A może jest to cecha zarezerwowana tylko dla mężczyzn? Barbara Antoniak – Coach dla Ciebie, opowie uczestniczkom, co pomaga kobietom w osiąganiu sukcesu na drodze zawodowej.
Ewa Czertak z Akademii Marki z Klasą zaprezentuje Paniom sposoby na zbudowanie autorytetu w 2 sekundy. Zasugeruje co zrobić, aby umieć wywierać wpływ niezależnie od tego czy mówimy do jednej osoby czy do stu osób. Zaprezentuje również elementy składowe autoprezentacji kobiety w biznesie i wskaże najważniejsze punkty, które przy budowaniu tego image’u kobieta powinna wziąć pod uwagę.
Temat samego wizerunku będzie tego dnia poruszała Joanna Gołębiewska - Dyrektor Zarządzająca Lensomai Communication oraz Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Przedstawi formę w jakiej należy rozpocząć komunikację z mediami, aby zbudować relację z  dziennikarzami w obszarze małego biznesu. Poda przykłady błędów jakich należy unikać we współpracy ze środkami masowego przekazu. Zaprezentuje pomysły na  kreowanie rozwiązań komunikacji marketingowej  dla przedsiębiorców. Pokaże również  jak prowadzić aktywności PR na własną rękę.

Wszystkie Panie  zainteresowane udziałem w warsztatach już dziś zapraszamy do rejestracji online poprzez formularz rejestracyjny, który znajduje się pod linkiem:

www.twoja-inicjatywa.pl/konferencja/dzien-kobiet-biznesu-2016/ 


Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej na stronie www.twoja-inicjatywa.pl  oraz Facebooku:

www.facebook.com/twojainicjatywa/timeline

Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfor.pl
509 458 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.