19:09

Kto zwycięży w plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza 2015? Czy będzie to Marta Klepka (SMS o treści SUPER.114) - dyrektorka Hotelu Blow Up Hall? A może Maria Pyzio (SMS o treści SUPER.153) - współzałożycielka firmy SOLAR COMPANY S.A? Wśród naszych liderek są też Elżbieta Smorawińska (SMS o treści SUPER.107) - organizatorka koncertów charytatywnych i Monika Zygmunt-Jakuć (SMS o treści SUPER.107) - dyrektor firmy szkoleniowej „Bez Owijania”. Może jednak być tak, że na prowadzenie w ostatniej chwili wysunie się któraś z pozostałych pań. Wszystko rozstrzygnie się już niedługo. 

O tym, która z Wielkopolanek zdobędzie tytuł Kobiety Przedsiębiorczej 2015, dowiemy się już w piątek. Głosowanie potrwa do czwartku (31 marca). SMS-y można wysyłać do północy. O wynikach plebiscytu poinformujemy 2 kwietnia - w papierowym wydaniu „Głosu Wielkopolskiego” i 1 kwietnia - na naszej stronie internetowej: www.gloswielkopolski.pl. Wszystkie panie, które biorą udział w naszym plebiscycie, już teraz zapraszamy na uroczystą galę, która odbędzie się 8 kwietnia o godz. 17 w Auli Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego. W czasie imprezy nagrodzimy kandydatki, które zdobyły najwięcej głosów naszych czytelników.

Jak głosować? Aby zagłosować, należy wysłać SMS pod numer 72355 (w treści wpisując SUPER.numer kandydatki). Koszt SMS-a to 2,46 zł. Głosowanie potrwa do 31 marca.Czytaj więcej: http://www.gloswielkopolski.pl/nasze-akcje/kobieta-przedsiebiorcza/a/kobieta-przedsiebiorcza-2015-to-juz-ostatni-tydzien-glosowania,9790021/

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.