„Nakręć się na biznes” – pierwszy taki konkurs dla przedsiębiorców  organizowany przez Fundację Twoja Inicjatywa! oraz Tax Care

Jak wynika z raportu Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej, w Polsce co miesiąc rejestruje się blisko 20 000 nowych firm. Wiele z nich ma dobry pomysł na biznes, jednak ze względu m.in. na brak odpowiedniego zaplecza finansowego nie są w stanie rozwinąć swoich firm. Dzięki Fundacji Twoja Inicjatywa!, od 3 lat z sukcesem wspierającej rozwój przedsiębiorczości w Polsce, każdy przedsiębiorca ma dziś szansę na pozyskanie funduszy. Wystarczy wziąć udział w ogólnopolskim konkursie „Nakręć się na biznes” i zawalczyć o główną nagrodę w wysokości 50 000 zł.

Konkurs rusza 1 kwietnia i jest przeznaczony dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. „To  wyjątkowa okazja do zaprezentowania swoich biznesowych predyspozycji, nie tylko ze względu na ogólnopolski charakter, ale również fakt, że wszyscy uczestnicy będą oceniani m.in. przez znane osobowości, które odniosły już swój biznesowy sukces”. – mówi Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!
Projekt przygotowany został przez Twoją Inicjatywę, Fundację Wspierania Przedsiębiorczości, która podczas swojej bieżącej działalności dostrzega stale rosnący potencjał środowiska MŚP.
„Organizując szereg wydarzeń i konsultacji z ekspertami, pomagamy osobom przedsiębiorczym w zakładaniu jak również rozwoju biznesu. Niestety sama wiedza i umiejętności często nie wystarczają. Zdecydowaliśmy się pójść więc dalej, dać przedsiębiorcom więcej niż wiedzę, którą mimo wszystko traktujemy jako nieocenioną wartość” – mówi Katarzyna Wicha - Gajek, koordynator Marketingu i Rozwoju Fundacji Twoja Inicjatywa! 

Fundacja do inicjatywy zaprosiła swojego stałego partnera, firmę Tax Care S.A. lidera na rynku usług księgowych ze świetnymi fachowcami w branży świadczącymi doradztwo biznesowe, a także opiekę prawną. Doceniając wartość konkursu, patronat nad tym wydarzeniem objął PARP.

W Jury konkursu znajdują się  Dr Leszek Czarnecki –Przewodniczący Rady Nadzorczej Getin Holding, Pan Adam Głos – Prezes Zarządu Tax Care, Pan Paweł Szydziak – Wiceprezes Idea Box, Pani Anna Flaga – Prezes Zarządu Fundacji Twoja Inicjatywa!, Pan Arkadiusz Słodkowski – Członek Zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców, Pani Katarzyna Wicha-Gajek – inspirator konkursu, koordynator Marketingu i Rozwoju Fundacji Twoja Inicjatywa! oraz przedstawiciele partnerów konkursu i patronów medialnych.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy prowadzić działalność gospodarczą minimum 6 miesięcy,  mieć dobry pomysł na rozwój biznesu i zaprezentować go w postaci krótkiego filmiku. Każdy uczestnik powinien również przygotować biznesplan a następnie wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.nakrecsienabiznes.pl

Konkurs zakończy się 29 września 2016 roku, wtedy też zostaną ogłoszone wyniki. Wyłonionych zostanie trzech zwycięzców a nagrody zostaną wręczone podczas gali finałowej, gdzie na dużym ekranie zostaną zaprezentowane filmy zwycięzców. W uroczystej gali wezmą udział nie tylko organizatorzy, partnerzy, jury, laureaci, ale również przedstawiciele mediów biznesowych.
Zwycięzca konkursu otrzyma 50 000 zł, zdobywca drugiego miejsca 30 000 zł a trzeciego  10 000 zł. Organizatorzy przewidzieli również nagrodę publiczności w postaci laptopa, ufundowanego przez Franchising.pl  oraz dodatkowe nagrody. I tak, firma pyszne.pl ufundowała vouchery o łącznej wartości 4 000 zł, które zwycięzcy będą mogli zrealizować na zamówienia za pośrednictwem tego serwisu. Supercar.pl przygotował voucher o wartości 3 000 zł  jako opłata wstępna do leasingu samochodu o wartości 30 000 zł.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie  zapraszamy do rejestracji online na stronie www.nakrecsienabiznes.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny.
Szczegółowe informacje znajdują się w  regulaminie dostępnym na stronie konkursu.

Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfort.pl
509 458 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.