PROMOCJA pod takim hasłem odbyło się spotkanie „12 KROKÓW do SUKCESU”
Fundacji Twoja Inicjatywa! w Krakowie


Z początkiem marca w Krakowie odbyła się 3 konferencja z cyklu „12 KROKÓW do SUKCESU”, poświęcona tematyce promocji firmy. W spotkaniu wzięli udział początkujący i doświadczeni przedsiębiorcy z pośród których, większość uczestniczyła  już w poprzednich wydarzeniach  takich jak Planowanie, Zarządzanie. Mają zatem szansę zrealizować cały cykl konferencji dla przedsiębiorczych, który w Małopolsce zakończy się 19.05.2016 modułem dotyczącym sprzedaży. Pełen pakiet otrzymanej wiedzy zostanie potwierdzony certyfikatem wystawionym po zakończeniu cyklu konferencji „12 KROKÓW do SUKCESU”.

Uczestników przywitała  Magdalena Kowalska, założycielka Gabinetu Luster. Przedsiębiorca, ekspert i doradca w zakresie wyboru narzędzi w obszarze sprzedaży i marketingu pozwalających na zwiększenie efektywności biznesu. Wytłumaczyła uczestnikom co to jest tożsamość marki, jak ją określić. Przedstawiła ważne aspekty związane z promocją brandu i poradziła utrzymywać z klientami pozytywne i bezinteresowne relacje.
Kolejna prelekcja dotyczyła marketingu internetowego. Poprowadził ją certyfikowany trener Google Maciej Lewiński. Uzmysłowił on uczestnikom jak wiele reklam codziennie każdy mija, a mimo tego sporadycznie te reklamy zapamiętuje. Na tej podstawie wytłumaczył  uczestnikom jak dobrać odpowiednie i efektywne formy reklamy internetowej. Na co zwrócić uwagę projektując swoją stronę internetową, aby osoba ją odwiedzająca zapamiętała firmę, usługę którą ta strona promuje. 
Po przerwie na lunch temat PR w malej firmie i budowania relacji z mediami przybliżyła Joanna Staniszewska z You’ll. Przedstawiła osobiste doświadczenia przedsiębiorcy i jednocześnie zaprezentowała sukces osiągnięty właśnie dzięki działaniom PR. Opowiedziała o narzędziach oraz technikach z jakich może skorzystać każdy przedsiębiorca aby być rozpoznawalnym na swoim rynku lokalnym, w mieście czy regionie. Niektóre rozwiązania bardzo proste, inne wymagające odrobiny odwagi czy wiary w siebie. Poruszyła kwestie, których często przedsiębiorcy nie biorą pod uwagę, a mogą okazać się naprawdę pomocne w zwiększeniu rozpoznawalności i zebraniu pozytywnych opinii na  temat własnej marki.
Na zakończenie warsztatów wystąpił Tomasz Kammel, który chcąc zmotywować uczestników wydarzenia do działania i nie poddawania się mimo przeciwności losu, wygłosił wykład pod hasłem  „co zrobić żeby chciało się chcieć”. Podczas swoich wypowiedzi przytoczył wiele przykładów i anegdot z życia prywatnego, czym wzbogacił prezentację i stworzył niezapomnianą atmosferę.

Więcej na temat wydarzeń „12 KROKÓW do SUKCESU” na stronie www.12krokowdosukcesu.pl

Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfort.pl
509 458 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.