1 kwietnia 2016 roku ruszył ogólnopolski konkurs „Nakręć się na biznes”. Dzięki organizatorowi, Fundacji Twoja Inicjatywa! każdy przedsiębiorca ma dziś szansę zawalczyć o nagrodę główną w wysokości 50 000 złotych. Kto zostanie zwycięzcą w tym konkursie dowiemy się już 29 września na gali finałowej.
Konkurs jest przeznaczony dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Projekt przygotowany został przez Twoją Inicjatywę, Fundację Wspierania Przedsiębiorczości, która podczas swojej bieżącej działalności dostrzega stale rosnący potencjał środowiska MŚP. Fundacja do współpracy  zaprosiła dotychczasowego, stałego partnera, firmę Tax Care S.A. lidera na rynku usług księgowych z wybitnymi fachowcami w branży świadczącymi doradztwo biznesowe, a także opiekę prawną. Doceniając wartość konkursu, patronat nad tym wydarzeniem objęła instytucja, która również wpiera polskich przedsiębiorców – Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
 „Od dnia kiedy uruchomiona została platforma do przyjmowania zgłoszeń konkursowych, otrzymujemy dużo zapytań o warunki uczestnictwa. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni liczbą przedsiębiorców przygotowujących się do udziału w tym konkursie. Zachęcamy wszystkich, którzy mają działalność gospodarczą do wzięcia w nim udziału. To nic nie kosztuje a wiele się można o sobie i swoim biznesie dowiedzieć. I co najważniejsze nagroda główna – 50 000zł, które każdemu przedsiębiorcy na pewno przydadzą się w rozwijanym biznesie” – powiedziała Anna Flaga,  Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy prowadzić działalność gospodarczą minimum 6 miesięcy,  mieć dobry pomysł na rozwój biznesu i zaprezentować go w postaci krótkiego filmiku. Każdy uczestnik powinien wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.nakrecsienabiznes.com.pl  Zwycięzca konkursu otrzyma 50 000 zł, zdobywca drugiego miejsca 30 000 zł a trzeciego  10 000 zł.

W Jury konkursu znajdują się  Dr Leszek Czarnecki – Przewodniczący Rady Nadzorczej Getin Holding, Pan Adam Głos – Prezes Zarządu Tax Care, Pan Jarosław Augustyniak – Prezes Zarządu Idea Bank, Pani Anna Flaga – Prezes Zarządu Fundacji Twoja Inicjatywa!, Pan Arkadiusz Słodkowski – Członek Zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców, oraz przedstawiciele partnerów konkursu i patronów medialnych.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie  zapraszamy do rejestracji online na stronie www.nakrecsienabiznes.com.pl  . Udział w konkursie jest bezpłatny.
Szczegółowe informacje znajdują się w  regulaminie dostępnym na stronie konkursu.

Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfort.pl
509 458 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.