Warsztaty Przedsiębiorcą być! już w kwietniu w Oleśnicy

Fakty o prowadzeniu własnego biznesu, fachowe doradztwo, eksperci w dziedzinie księgowości i finansów – to wszystko już 15 kwietnia w Oleśnicy podczas pierwszego w tym mieście spotkania Przedsiębiorcą być! organizowanym przez Fundację Twoja Inicjatywa!

Przedsiębiorcą być! to warsztaty i sesje networkingowe organizowane dla przyszłych przedsiębiorców, dla osób które zdecydowały się na odważny krok i postanowiły założyć działalność gospodarczą a także dla tych , którzy z sukcesem już ją prowadzą. Oleśnica to kolejne, 5  miasto na mapie Polski, do którego w 2016 roku docierają wolontariusze Fundacji Twoja Inicjatywa! To z ich doświadczenia i wiedzy  chętnie korzystają rozwijający się przedsiębiorcy. W ten sposób Fundacja i jej partnerzy wspierają przedsiębiorczość, zwiększają poziom wiedzy  oraz aktywność gospodarczą w społeczeństwie.
Przez procedury związane z zakładaniem działalności gospodarczej przeprowadzi uczestników Rafał Słomiński, natomiast o dostępnych na rynku rozwiązaniach finansowania firmy opowie Łukasz Patrzałek. Wolontariusze Fundacji na co dzień współpracują z przedsiębiorcami reprezentując firmę Tax Care.
Osoby, które zdecydują się na otworzenie firmy otrzymają bezpłatną pomoc od Fundacji przy rejestracji działalności, doborze PKD oraz wyborze najkorzystniejszej formy prawnej planowanego biznesu.
Wszystkich zainteresowanych warsztatami w Oleśnicy zapraszamy już dziś do rejestracji online - http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/olesnica-przedsiebiorca-byc 

Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona. 

Więcej na stronie http://twoja-inicjatywa.pl/ oraz Facebooku:
https://www.facebook.com/twojainicjatywa/timelineKontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfort.pl
509 458 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.