„12 KROKÓW do SUKCESU” z Robertem Korzeniowskim na mecie – finał warsztatów biznesowych we Wrocławiu.

„12 KROKÓW do SUKCESU” to cykl spotkań podzielony na 4 moduły tematyczne: Planowanie, Zarządzanie, Promocja i Sprzedaż. 9  czerwca 2016 w hotelu Scandic przy ul. Piłsudskiego 49/57 we Wrocławiu odbędzie się ostatnia już konferencja tym razem poruszająca obszar  Sprzedaży, która jednocześnie zakończy  pierwszą edycję wydarzeń. To szkolenie jest  ostatnim momentem przed wakacjami aby spotkać się z  popularnymi mówcami i zaczerpnąć sprzedażowej inspiracji.

Organizator spotkań, Fundacja Twoja Inicjatywa! do poprowadzenia prelekcji zaprasza zawsze ekspertów z określonej dziedziny biznesowej. Moduł SPRZEDAŻ składa się z 4 istotnych elementów. Pierwszy z nich to „Networking”. Na czym polega, czy warto go stosować i jak skutecznie  wykorzystywać to narzędzie w biznesie opowie Sławomir Stańczuk z Polish Business Club.
„Sprzedaż jako kluczowy aspekt prowadzenia własnego biznesu” przedstawi Kamila Krawczyk – Strawińska z Multi Interactive Solutions, która zaprezentuje skuteczne prowadzenie działań sprzedażowych. Pokaże jakie techniki sprzedaży stosować a jakich należy unikać, aby nie tylko pozyskać klienta ale także go utrzymać. Spotkanie z Kamilą to prawdziwy warsztat pełen przykładów i praktycznych wskazówek.
Negocjacje są również podstawą działania każdej firmy i nierozłącznym elementem procesu SPRZEDAŻY, o czym dokładnie opowie Michał Chmielecki. Nauczy wyciskać więcej z każdego kontraktu oraz efektywnie zarządzać ludźmi i tworzyć partnerstwa strategiczne w biznesie.
Kulminacyjnym momentem spotkania będzie wystąpienie wybitnego Sportowca – Roberta Korzeniowskiego. Sport w biznesie i biznes w sporcie – pod takim hasłem wielokrotny mistrz świata w chodziarstwie przedstawi studium zależności dwóch światów walczących o sukces z wykorzystaniem doświadczeń związanych z pracą na menadżerskim stanowisku w korporacji. Tym samym motywując i inspirując uczestników by wynieśli lekcję z odbytych spotkań i realizowali się we własnym biznesie.

Każdy kto się zgłosi do wzięcia udziału w szkoleniu„12 KROKÓW do SUKCESU” otrzyma:
Udział w warsztatach merytoryczno-motywacyjnych
Książkę "To Twoja Firma"
Materiały szkoleniowe
Przerwy kawowe
Lunch
Możliwość porozmawiania z prelegentami
Zapraszamy na stronę www.12krokowdosukcesu.pl skąd już dziś  zachęcamy do rejestracji na  ostatnie wydarzenie w tej edycji.


Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfort.pl
509 458 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.