Redakcja magazynu  „Businesswoman&life” po raz piąty organizuje plebiscyt na najbardziej prężne kobiety w biznesie.  Pośród grona nominowanych nie mogło zabraknąć  Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa! – Anny Flaga.


To dzięki zaangażowaniu Fundacji w rozwój przedsiębiorczości w społeczeństwie udaje się zorganizować minimum 6 spotkań w miesiącu w całej Polsce. Spotkania te mają na celu pokazanie przyszłym przedsiębiorcom od czego zacząć jeśli marzeniem jest posiadanie własnego biznesu. Fundacja nie tylko edukuje, ale przede wszystkim pomaga wdrożyć przyszłego przedsiębiorcę w procesy prowadzanie biznesu. Fundacja rozwija się prężnie dzięki zaangażowaniu oraz nieustannej pracy i nawiązywaniu relacji ze środowiskiem biznesu.

„Jest mi niezmiernie milo, że  zostałam wyróżniona i nominowana do tej nagrody. Praca jest moją pasją co staram się przełożyć na realizowanie projektów. 12 KROKÓW do SUKCESU, cykl konferencji dla przedsiębiorców,  Przedsiębiorcą być! warsztaty dla początkujących w biznesie czy Nakręć się na BIZNES, konkurs dla właścicieli firmy to tylko niektóre z  inicjatyw, które razem z zespołem udało się  powołać do życia” – powiedziała Anna Flaga, Prezes Zarządu Fundacji Twoja Inicjatywa! oraz Dyrektor Działu Obsługi Projektów w firmie Tax Care S.A.

Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się 4 czerwca 2016 roku. Teraz liczymy na wsparcie grona sympatyków w postaci oddanych głosów na Prezes Fundacji -  Annę Flagę.
Szczegóły plebiscytu na http://konkurskobietbiznesu.pl/

Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfort.pl
509 458 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.