Tęsknisz za prawdziwą pewnością siebie?

Teraz możesz ją wzmocnić w jeden weekend, dzięki unikalnej metodzie, z której skorzystało już ponad 1300 kobiet.

Nowy termin warsztatów:
11-12 czerwca 2016 r.


Pomyśl chwilę: co zrobiłabyś ze swoim życiem, gdybyś była odrobinę pewniejsza siebie? Jak byś się wtedy czuła?


Odważniejsza? Bardziej wartościowa? Spokojniejsza i zrelaksowana?
Właśnie to zyskasz biorąc udział w warsztatach Codziennie Pewna Siebie, które Patrycja Załug stworzyła specjalnie dla kobiet, które są silne, pomysłowe, zaradne, tylko z jakiegoś powodu straciły kontakt ze swoją mocą i potrzebują wrócić do siebie.

Dzięki udziałowi w warsztatach:

- wrócisz do siebie, swojej mocy, autentyczności, radości życia;
- doświadczysz mocy akceptacji i wsparcia od grupy;
- w świadomy sposób ukierunkujesz swoją energię na to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.
Co zyskasz?

·     - poczujesz się lepiej sama ze sobą,
- nauczysz się siebie bezwarunkowo akceptować,
- zaczniesz bardziej skupiać się na tym, czego chcesz Ty, niż na tym, czego chcą inni,
·     - nauczysz się otwarcie i w zgodzie ze sobą pokazywać innym siebie prawdziwą.
·   
Przyjdź na na warsztaty Codziennie Pewna Siebie, poznaj 8 filarów pewności siebie, odzyskaj swoją moc i zacznij świadomie kreować spełnione, sycące życie.

Ten jeden weekend może diametralnie odmienić życie. Przekonało się o tym już ponad 1300 kobiet, które skorzystały z mojej autorskiej metody, której doświadzysz na warsztatch.
Na tych warsztatach poznasz prawdziwą siebie. Magdalena

Z każdą minutą czułam, że nabieram mocy, staję się bardziej pewna siebie i zaczynam dostrzegać swoją wartość. Joanna

Fascynujące doświadczenie, wzmacniające pewność siebie i mocne strony. Magda
ILE CZASU POWINNAM ZAREZERWOWAĆ?

Masz intensywny moment w życiu i póki co jesteś w stanie wygospodarować dla siebie jeden weekend? Na początek to wystarczy, wówczas wybierz:

Wariant STANDARD


•    zawiera 14 godzin warsztatu prowadzonego przez dyplomowaną trenerkę,
•    materiały warsztatowe, słodki poczęstunek oraz napoje

inwestycja: 535 pln


Czujesz, że Twój moment już nadszedł i zdobyłaś dla siebie więcej przestrzeni na najbliższy miesiąc? Możesz od razu wdrożyć nową wiedzę w życie przy wsparciu certyfkowanego coacha pewności siebie, wybierz wówczas

Wariant PREMIUM:

•    zawiera 14 godzin warsztatu prowadzonego przez dyplomowaną trenerkę,
•    materiały warsztatowe, słodki poczęstunek oraz napoje
•    przełomowy 21-dniowy program wzmacniania pewności siebie w formie e-booka  

inwestycja: 650 pln

  21-dniowy program Codziennie PEWNA SIEBIE służy stworzeniu nawyku traktowania siebie we wspierający ciepły sposób, który prowadzi do zwiększenia wewnętrznej pewności siebie, co przekłada się bezpośrednio na sukcesy osiągane zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym a przede wszystkim zwiększa poczucie szczęścia i satysfkacji z tego co robisz. To autorskie rozwiązanie opiera się na odkryciu naukowców, którzy udowodnili, że w ciągu 21 dni w naszym mózgu tworzą się nowe połączenia - wytwarza się nawyk.
A może chcesz naprawdę rewolucyjnego rozwoju i intensywnego rozkwitania? Wtedy najlepszy dla Ciebie będzie
Wariant SUPER-PREMIUM:

•    zawiera 14 godzin warsztatu prowadzonego przez dyplomowaną trenerkę,
•    materiały warsztatowe, słodki poczęstunek oraz napoje
•    przełomowy 21-dniowy program wzmacniania pewności siebie w formie e-booka  
•  4 indywidualne godzinne sesji coachingowe z Patrycją Załug, certyfikowanym coachem - trenerką prowadzącą warsztat.
 inwestycja: 2500 pln

KIEDY I GDZIE?


Data: 11-12 czerwca 2016 r.
Miejsce: Warszawa, ul. Karola Kurpińskiego 55 B (metro Służew)
Weź udział w przełomowych warsztatach, z których skorzystało już ponad 1300 kobiet i poczuj się naprawdę pewniejsza siebie.
„Szkolenie bardzo profesjonalnie poprowadzone. Polecam, ponieważ zdecydowanie wzrosła po nim moja pewność siebie.”

"Program warsztatów Codziennie Pewna Siebie jest przemyślany i niezwykle efektywny. Już podczas pierwszego dnia pracy warsztatowej poczułam się dobrze w swojej skórze, poczułam się osadzona w sobie i odkrywałam wewnętrzne piękno. To dało mi mnóstwo energii i mocy. Patrycja stworzyła życzliwą, przyjazną i bezpieczną atmosferę, w której była przestrzeń do bycia sobą, spontaniczną, naturalną, autentyczną. Pomagała dotrzeć do sedna.” Monika

„Praca przez 21 dni nad wybranym przeze mnie filarem (pewności siebie) zmieniła moje życie, moje postrzeganie rzeczywistości, czuję, że ta przemiana trwa a moje nastawienie jest coraz bardziej pozytywne.”Warsztat poprowadzi: Patrycja Załug, coach pewności siebie, bizneswoman, mówczyni.
Stworzyła autorską metodę wzmacniania pewności siebie, poprzez którą z sukcesem pomaga kobietom odnaleźć swoją moc.Współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, jednej z największych społeczności kobiecych w Warszawie wspierających i edukujących aktywne, chcące się rozwijać kobiety. Współzałożycielka Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet. Z wykształcenie prawnik, marketingowiec, trener i coach.Wykłada na Uczelni Łazarskiego.  Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w biznesie w tym 8-letnie w pracy w międzynarodowych korporacjach. Współpracuje m. in. z Magazynem Coaching, gdzie regularnie publikuje artykuły na temat budowania pewności siebie w życiu i w biznesie. Autorka książki „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą”. Wokół idei wzmacniania prawdziwej wewnętrznej pewności siebie zgromadziła ponad 19 000 kobiet. Prowadzi autorską audycję na antenie Radia KOLOR.
 
Ps. Dwa dni warsztatu, czas tylko dla Ciebie... do zobaczenia w tej pięknej, karmiącej serce przestrzeni.

Ps. 2. Zarezerwuj miejsce na: http://sklep.codzienniepewnasiebie.pl/


  
Chcesz pracować indywidualnie? Rozwijać się i rozkwitać? Umów się na indywidualne sesje coachingowe z Patrycją Załug.
  
  
ONE JUŻ SKORZYSTAŁY!

Oto co mówią kobiety, które skorzystały z programu Codziennie PEWNA SIEBIE:

Dzięki warsztatom "Codziennie Pewna Siebie" odnalazłam wewnętrzny spokój. Odkryłam samą siebie, swoją siłę, odwagę i energię. Co najważniejsze uświadomiłam sobie, że to ja kreuję swoje własne życie i ja decyduje co się w nim dzieje. Wszystko leży w moich własnych rękach. Nie odkryłabym tego bez pomocy Patrycji, naszej wspaniałej prowadzącej, jak i wspaniałej grupy kobiet, do której miałam szczęście przynależeć :) Jestem Tu i Teraz. Jestem dla siebie Dobra. Kocham siebie.
Polecam z całego serca, Justyna
*** 

Warsztaty "Codziennie pewna siebie" - prowadzone przez Patrycję to cudownie spędzone dwa dni.
Spędzone na obserwacji siebie, co znakomicie pozwoliło uświadomić sobie i przepracować własne ograniczenia i słabsze strony, które mają wpływ na naszą pewność siebie, ale też były to dwa bezcenne dla mnie dni, bo spędzone wśród wspaniałych, kobiet, z których każda pokazała siebie prawdziwą, niepowtarzalną, wrażliwą, mądrą. 
Doskonaliłyśmy się przez te dwa dni po to, by stać się lepszą matka, lepszą córką, pewniejszym siebie pracownikiem, który lepiej odnajduje się w męskim towarzystwie i jednocześnie lepszą partnerką  w naszych wszelkich relacjach.
 Te dwa dni pokazały nam wszystkim że wspaniale potrafimy się wzajemnie wspierać, że dobrze się rozumiemy, że potrafimy być bardzo uważne na siebie, że dużo potrafimy wzajemnie sobie dać, a więc że bardzo potrzebne są nam takie warsztaty - wspaniale poprowadzone przez Patrycję - by z odwagą i pewnością siebie realizować się w życiu zawodowym, rodzinnym i w spełnianiu własnych marzeń.
Asia

***
" Mega-ciekawy i wyjątkowy warsztat dla wszystkich kobiet, które chcą się wyzwolić z więzów własnych ograniczeń i myśli. Patrycja dyskretnie i subtelnie pokazuje proste rozwiązania i triki, które można stosować na co dzień i które diametralnie zmieniają życie. W genialny sposób organizuje grupę i z dużą życzliwością i otwartością patrzy 'co w duszy gra'. Zdecydowanie obowiązkowy warsztat dla wszystkich kobiet! I tych nieśmiałych i tych pewnych siebie (prawie codziennie). " 
Ania
***
Warsztaty Codziennie PEWNA SIEBIE - niesamowite przeżycie i doświadczenie! Polecam wszystkim kobietkom które potrzebują wzmocnić siebie, odkryć swoje mocne strony i uwierzyć w siebie, bo ja dzięki tym warsztatom to właśnie zyskałam! Jestem pod urokiem prowadzącej Patrycji -cudna kobietka, która w sposób profesjonalny a jednocześnie  naturalny stwarza ku temu możliwości i otwartą przestrzeń .
Ewa, Kobietka z Warszawy***

Nie stać Cię na udział w warsztacie? Nie szkodzi, i tak chcemy Cię wspierać! Zupełnie bezpłatnie możesz każdego dnia czerpać energię z codziennych inspiracji na fan page Codziennie Pewna Siebie na Facebooku i stawać się Codziennie PEWNĄ SIEBIE!

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.