Otwarta grupa rozwoju osobistego Mistrzynie Życia Pełnią zaprasza na nowy rozkład warsztatów Gosi Smoczyńskiej - założycielki Akademii Kobiet Sukcesu i trenerki w nurcie zen coachingu.

W najbliższym czasie można dołączyć na następujące warsztaty, które odbywają się we wtorki w godzinach 18:30-21:30 w Inspiration Space w Warszawie (na każdym są jeszcze pojedyncze miejsca):
mistrzynie1

7.06. Warsztat – „Nowa JA” – zaprojektuj na nowo najlepszą wersję siebie i wykorzystaj w pełni swój potencjał – warsztat kreatywny z wykorzystaniem rewelacyjnej metody Design Thinking

21.06. Warsztat – „Twórcza Moc i Wolność Dzikiej Kobiety” – czyli o tym gdzie drzemie nasza kreatywność i jak odblokować jej swobodny przepływ w naszym życiu

28.06. Warsztat „Sztuka Pływania w Rzece Zmian i w Oceanie Możliwości” – czyli o tym jakie prawa rządzą zmianą oraz naszym elastycznym i otwartym podejściem w stosunku do zmian i nowości, a także praktyczne narzędzia pomagające zmieniać nawet najtrwalsze negatywne nawyki małym kosztem
mistrzynie2

5.07. Warsztat „Żeby chciało się chcieć” – kompendium wiedzy o różnych źródłach motywacji, sposobach jej wzbudzania oraz trwałego podtrzymywania  

19.07. Warsztat „Odwaga mieszka w sercu, ale rodzi się w głowie” – jak oswoić lęk i wahanie oraz nauczyć się zastępować je spokojem i zdecydowanym działaniem, a także obłaskawić głos wewnętrznego krytyka, by stał się naszym najlepszym przyjacielem
mistrzynie4

13.09. – Warsztat „Wyższa Szkoła Zarządzania Zmianą w Czasie”- czyli świadomość tego, gdzie najwięcej czasu nam ucieka i jak go odzyskać dla tego, co ważne a wiecznie niezadbane oraz  jak  mieć czas na stałą poprawę jakości swojego życia

20.09. Warsztat „Ja i pieniądze” – czyli o tym, że same (świadomie lub nie) kreujemy swój stan posiadania i o tym jak przyciągnąć do swojego życia finansowy dobrostan

27.09. Warsztat „Moje potrzeby są ważne”  - czyli o zdrowym egoizmie i prawie do zaspokajania potrzeb, rozumienia komunikatów, które przynoszą trudne emocje (i przekuwania ich na potrzeby), rozróżniania potrzeb od strategii  oraz właściwego (czyli tzw. bezprzemocowego) komunikowania potrzeb metodą Non-Violent Communication zwanego Językiem Serca

mistrzynie3
4.10. – Warsztat „Życie lekkie i przyjemne – jak je mieć” – czyli jak znaleźć swoją równowagę i opanować trudną sztukę życia w harmonii oraz o tym jak najefektywniej wydatkować bezcenną energię życiową

18.10. Warsztat „Żyć i działać w stanie FLOW” – czyli o tym jak skutecznie i zarazem bez wysiłku realizować cele i marzenia , Planowanie Mistrzostwa na rok 2017/ Mapa marzeń


Po każdym miesiącu uczestnictwa w grupie będziesz bogatsza o:
 mistrzynie5
- większą świadomość siebie i mechanizmów psychologicznych, które wpływają na Ciebie i ludzi z Twojego otoczenia
-  nowe, inspirujące pomysły na własny rozwój i ukierunkowanie drogi życiowej
- dobrze spędzony czas i zrobione kolejne kroki w kierunku realizacji Twoich marzeń i celów
- dużo dobrej energii, optymizmu i wspierające, ciepłe relacje z kobietami takimi jak Ty
 mistrzynie6
Uczestniczki poprzednich grup rozwojowych z cyklu Mistrzynie Życia Pełnią napisały w ankietach po zakończonym cyklu warsztatów:

„Dzięki warsztatom z cyklu Mistrzynie Życia Pełnią uświadomiłam sobie, że mam o wiele więcej talentów niż mi się wcześniej wydawało. Dowiedziałam się, że talentami można zarządzać. Było to niesamowite odkrycie. Tak samo mocne jak to, że wystarczy zmienić sposób myślenia i podejście do niektórych tematów, żeby pracować nad skutecznym pozbyciem się słabych stron. Na pewno teraz myślę o sobie wiele lepiej niż przed warsztatem, myślę, że mam mniej kompleksów.”

 „Dzięki grupie uświadomiłam sobie jak wiele mam pasji. Bez wyrzutów sumienia namiętnie je rozwijam, nie zastanawiając się czy powinnam.  Daję też sobie więcej akceptacji.”

„Dzięki grupie opracowałam plan działania nad zmianą pracy. Zaczęłam wyznaczać sobie konkretne cele na poszczególne dni i tygodnie, realne cele, które udało mi się zrealizować. Wysłałam wiele zgłoszeń o pracę i byłam na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych.
Nauczyłam się, że to ja steruję moimi umiejętnościami, moim życiem, wszystko zależy ode mnie. Niby zawsze to wiedziałam, ale dzięki warsztatom wiem jak tę wiedzę wykorzystać, wiem, że jeśli tylko będę działać to osiągnę to co zaplanuję.”

„Biorąc udział w warsztatach zdobyłam większą umiejętność bycia tu i teraz, wsłuchiwanie się w swoje potrzeby, zatrzymanie się na chwilę, żeby dać sobie czas na zastanowienie. Na pewno uczestnictwo w grupie pomogło mi pozostać przy decyzji o tym, że zakładam własny biznes i nie wracam do pracy.”

 „Wsparcie grupy dało mi przede wszystkim motywację do działania, do pracy nad sobą. Nasze spotkania pokazały mi, że nie jestem sama ze swoimi problemami, z chęcią zmiany życia na lepsze, pełniejsze. Zobaczyłam, że nie tylko ja poszukuję zmian, że nie tylko ja nie wiem co dalej, że jest wiele osób mających podobne dylematy. A dodatkowo spotkania dały mi narzędzia do tego, żeby dowiedzieć się czego szukam w życiu, na czym mi zależy i nad czym powinnam pracować.”

„Nauczyłam się jak ważne jest wsparcie grupy i akceptacja. Grupa pomogła mi spojrzeć na siebie z perspektywy, była moim lustrem.
Nauczyłam się, że lęki które w sobie noszę to sygnały, że czas na jakieś zmiany, że są dobre i można je przekroczyć, przyjrzeć się im bliżej, nie bać się ich, one są mi potrzebne, żebym umiała rozpoznawać swoje potrzeby.”

 „Grupa, to energia. Mi dawała Power, do tego aby działać i ciszyć się nawet najmniejszymi rzeczami”

„Udział w grupie dał mi czas dla siebie. Bez warsztatów na pewno nie zmotywowałabym się, żeby przez tyle czasu myśleć o sobie, zastanawiać się nad celami, analizować, próbować wprowadzać nowe działania w życie. Dał mi też utwierdzenie w przekonaniu, że nadszedł czas na działanie i to, że teraz albo nigdy!”

„Poznałam wspaniałe kobiety. Mam nadzieję, ze będę mieć z nimi kontakt J

 „Udało mi się wprowadzić bardziej asertywny sposób pracy w obecnej firmie i dzięki temu jest mi lepiej w pracy.”

 „Najcenniejsze, co dla siebie biorę po udziale w Grupie Mistrzynie, to motywacja do rozwoju. Świat jest niezwykle ciekawy i daje nam nieograniczona liczbę możliwości. Wystarczy tylko zatrzymać swój bieg, uporządkować pragnienia, określić cele i małymi krokami zacząć opuszczać strefę komfortu, wykorzystując umiejętność zarządzania sobą w czasie.”

I Ty dołącz do grupy Mistrzynie Życia Pełnią! Pozwól sobie na inspirację i czas tylko dla siebie, zdobądź przestrzeń na wprowadzanie ważnych zmian i siłę do działania, a także dobrą energię, ciepło i wsparcie wyjątkowych kobiet. Niech to będzie Twój rok!

Zapisz się już teraz – liczba miejsc ograniczona!


Zasady udziału:

Grupa ma elastyczną formułę – można uczestniczyć tylko w wybranych miesiącach zajęć lub po prostu płacić raz w miesiącu (koszt 1 miesiąca: 220 zł za udział w 2 powiązanych tematycznie warsztatach)

Jest też możliwość wykupienia karnetu na pojedyncze, wybrane warsztaty, wtedy ich koszt jest następujący:

Od 1 do 3 warsztatów – cena jest wielokrotnością 120 zł
Od 4 do 7 warsztatów – cena jest wielokrotnością 100 zł
Od 8 do 12 warsztatów – cena jest wielokrotnością 80 zł 

Szczegóły zasad użytkowania kolejnych karnetów i regulamin funkcjonowania grupy w zakładce „ZASADY UDZIAŁU”

Więcej o grupie, Prowadzącej, wrażeniach Uczestniczek poprzednich grup i warsztatów – w zakładkach:


ABY SIĘ ZAPISAĆ lub zadać pytanie - WYŚLIJ MAIL NA ADRES:
AKS @ KOBIETYISUKCES. PL  
lub zadzwoń do osoby prowadzącej - nr Tel. +48 793 206 896.

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.