Fundacja Twoja Inicjatywa! i Urząd Miasta Nowa Dęba wspierają lokalną przedsiębiorczość.
Podstawowe zasady księgowania, finanse w firmie czy źródła finansowania to tylko nieliczne z tematów jakie poruszane będą podczas spotkania „Przedsiębiorcą być!”. Warsztaty przy współpracy z Urzędem Miasta odbędą się 7 czerwca w Nowa Dęba przy ul. Rzeszowskiej 3. Spotkanie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Twój biznes to Twoja Inicjatywa”, którego pomysłodawcą jest Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości – Twoja Inicjatywa. 

 „Przedsiębiorcą być!” to spotkanie, którego celem jest  nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów do prowadzenia biznesu. Podczas warsztatów Wolontariusz Fundacji prowadząc kilkugodzinne szkolenie postara się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm, wpływ tej formy na rozliczane podatki a także na  rodzaj prowadzonej księgowości.
Joanna Gargała, która poprowadzi to spotkanie wyjaśni pojęcia ulg dla przedsiębiorców, opowie czym są środki  trwałe w firmie oraz udzieli informacji na temat praktycznych aspektów prowadzenia biznesu.
Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją  do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas przedsięwzięć. A jeśli na te działania brakuje nam funduszy to jest to idealne miejsce aby dowiedzieć się czy prowadzona przez nas działalność ma szasnę na dofinansowanie na start i rozwój w postaci kredytu, pożyczki a może dotacji unijnej.

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wiedzy w temacie przedsiębiorczości zapraszamy już dziś do rejestracji online: http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/nowa-deba-przedsiebiorca/
Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej na stronie http://twoja-inicjatywa.pl/ oraz Facebooku:
https://www.facebook.com/twojainicjatywa/timeline

Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfort.pl
509 458 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.