VIII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet „Be the change”, która odbyła się 19 maja w Muzeum Historii Żydów Polskich, zgromadziła ponad 500 gości chcących dowiedzieć się, jak wykorzystać zmianę na swoją korzyść. 
Jak odnaleźć się w świecie, w którym jedyną stałą wydaje się zmiana? W jaki sposób zacząć traktować punkty zwrotne w biznesie, jako szansę na rozwój, a nie problem? Jak przestać się bać i zacząć korzystać z okazji? – tematyce zmiany w świecie, biznesie i w życiu poświecone były wykłady w części plenarnej konferencji. Bartek Gola ze SpeedUp Group, Agnieszka Szóstek z UX Plus, Kinga Nowakowska z Capital Park i inni praktycy biznesu dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami. 

Aby rozmowa o zmianach w życiu i biznesie miała praktyczny wydźwięk, do opowiedzenia o swoich zmianach i punktach zwrotnych, które je zainicjowały, zaproszone zostały reprezentantki Sieci Przedsiębiorczych Kobiet: Ula Wójtowicz, Ewa Gołebiowska, a także Olga Kozierowska. Sesja o charakterze storytellingu, zatytułowana “Be the change”, zainaugurowała nowy format comiesięcznych wydarzeń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. 
Dzień ten dostarczył uczestniczkom wiele praktycznej wiedzy, inspiracji do rozwoju własnych biznesów oraz umożliwił kontakt z wieloma przedsiębiorczymi kobietami.
„Cieszymy się, że tak wiele kobiet jest przedsiębiorczych i aktywnie bierze los w swoje ręce. Dlatego oprócz organizowania dużych konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet rozwijamy ofertę programów akceleracyjnych, takich jak Biznes w kobiecych rękach, które wspierają kobiety w zakładaniu nowych firm” powiedziała Katarzyna Wierzbowska, prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. 


 Partnerem sesji “Be the change” i partnerem głównym konferencji była firma Pramerica Życie TUiR S.A. Drugim partnerem głównym konferencji była Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, natomiast partnerem merytorycznym Google | Internetowe Rewolucje.
Pozostałymi partnerami konferencji były firmy: Filorga, SuperKsięgowa.pl, Fachowcy.pl, Biobazar, Footmedica, Trikoo Concept, Narvil Conference&SPA, REBEL, Auchan, Mieszko.
Patronaty honorowe: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Minister Rozwoju, Krajowa Izba Gospodarcza,  PARP, PKPP Lewiatan, DELab UW, Black Swan Fund i Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Patronaty medialne: Magazyn Kreatywne, Elle, INN:Poland, ThinkTank, Magazyn Manager, Firmer, Firmy.net.

Patronat społecznościowy: womanispiration.com, Klub SheXO Deloitte, Startup Poland, Geek Girls, Carrots, Sukces Pisany Szminką, Sieć Sensownego Biznesu, Bitspiration, ty i biznes, Progressteron, Technologia w spódnicy, Vital Voices, Mamo Pracuj, .

Zapraszamy na kolejne spotkania orgaznizowane przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet!
Kontakt dla mediów: Katarzyna Dąbrowska, k.dabrowska@fundacjakobiet.org,  tel. 694 462 759

***
Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to płaszczyzna spotkań dla kobiet biznesu. Umożliwia nawiązywanie kontaktów, stymuluje wspieranie się kobiet oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Sieć organizuje spotkania networkingowe oraz programy akceleracyjne dla kobiet.

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.