„Siła wizerunku w biznesie”  rusza cykl letnich spotkań Fundacji Twoja Inicjatywa!

Masz dość pracy w korporacji? Planujesz wzmocnić swoją aktywność zawodową? Nie może Cię zabraknąć na warsztatach z cyklu „Biznes po GODZINACH”, którego organizatorem jest  Fundacja Twoja Inicjatywa!. Tym razem spotkanie poświęcone będzie „ Sile wizerunku w biznesie” i odbędzie się 31 maja w Restauracji Rozmaryn przy ul. Żeromskiego 63 w Radomiu. 

Warsztaty skierowane są zarówno do osób, które mają pomysł na biznes jak również do tych, które tego pomysłu dopiero szukają. Jeśli chcesz pracować na własny rachunek to spotkanie jest właśnie dla Ciebie. Fundacja Twoja Inicjatywa! rozpoczyna letni cykl spotkań z myślą o osobach przedsiębiorczych nie bojących się nowych wyzwań. Wydarzenie poprowadzą eksperci od budowania wizerunku, którzy powiedzą o narzędziach Public Relations wykorzystywanych w tworzeniu i promowaniu image’u.

Joanna Gołębiewska - Dyrektor Zarządzająca Lensomai Communication oraz Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, przedstawi formę w jakiej należy rozpocząć komunikację aby zbudować skuteczną relację w biznesie. Natomiast Sławomir Stańczuk zaprezentuje siłę jaka drzemie w Networking ’u. Opowie na czym polega, czy warto go stosować i jak skutecznie  się nim posługiwać aby odnieść sukces. Duża dawka wiedzy, pozytywnej energii i przede wszystkim realnych rozwiązań, których może nawet nie wiesz gdzie szukać. To wszystko oferują wolontariusze Fundacji podczas jednego spotkania. 

Partnerem wydarzenia jest PAWO, które specjalnie na tę okazję przygotowało dla uczestników zaproszenia na spotkanie z Doradcą Wizerunku oraz kilka upominków.
Osoby zainteresowane wsparciem, poradą w zakresie księgowości, podatków czy finansowania własnego biznesu będą mogły skorzystać z obecności wolontariuszy Fundacji, reprezentujących partnera Fundacji, firmę Tax Care. 
Aby zgłosić swoje uczestnictwo w konferencji wystarczy kliknąć poniższy link i dokonać rejestracji http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/radom-biznes-godzinach-ladies-edition/
Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej na stronie www.twoja-inicjatywa.pl  oraz Facebooku:www.facebook.com/twojainicjatywa/timeline

Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfort.pl
509 458 666

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.