Jeśli chcesz uwieść mężczyznę - swojego partnera czy też przystojnego nieznajomego - sztuka uwodzenia sprowadza się do odkrycia włącznika, który skutecznie rozpali jego zmysły.

Ten tajemniczy włącznik u każdego mężczyzny jest nieco inny i - wbrew pozorom - nie zawsze jest on związany z fizycznością.

Siła spojrzenia

Aby skutecznie przyciągnąć uwagę interesującego mężczyzny rozpocznij od przypadkowych spojrzeń rzucanych w jego stronę. W momencie, gdy ściągniesz na siebie jego spojrzenie, opuść wzrok i po chwili zacznij ponownie spoglądać w jego stronę. Powtórz całą zabawę dwa, trzy razy.

Gdy tylko zauważysz, że nieznajomy zaczął intensywnie Ci się przyglądać, odczekaj kilkanaście minut, przez ten czas zupełnie go ignorując, po czym ponownie powtórz sytuację.

Postępuj w myśl zasady: dwa kroki do przodu, jeden do tyłu - okazuj oznaki zainteresowania, po czym na krótki czas się wycofuj. Możesz być niemal pewna, że interesujący Cię mężczyzna wkrótce do Ciebie podejdzie!

Mowa ciała

Mężczyźni znacznie lepiej reagują na bodźce wizualne niż na werbalne, dlatego, jeśli jesteś nim zainteresowana, pozwól przemówić swojemu ciału! Subtelne, niby przypadkowe gesty sprawią, że mężczyzna stanie się świadomy Twoich kobiecych atrybutów. Baw się swoimi włosami, krzyżuj nogi (ale nie dłonie i ramiona!), od czasu do czasu zwilż usta językiem, przygryzaj wargi. Sztuka uwodzenia to 90% mowy ciała, a tylko 10% wypowiadanych słów!

Kiedy zaczniecie rozmowę, pochyl się do przodu i słuchaj aktywnie, w pełni koncentrując się na swoim rozmówcy. W trakcie rozmowy powstrzymaj się od wszelkiego narzekania, krytykowania i użalania - skupiaj się wyłącznie na pozytywach. To jemu pozwól kierować rozmową, pozostając nieco tajemnicza i intrygująca!

Siła dotyku

Rozmawiając z mężczyzną, dotknij przelotnie jego ramienia, włosów, czy dłoni, podkreślając znaczenie swoich słów. Gdy po coś sięgasz, muśnij przypadkowo jego dłoń. Delikatnie popraw mu włosy, komplementując jego fryzurę.

Twój dotyk ma potężną moc uwodzenia - uświadomi mu, że jesteś otwarta na coś więcej i niesamowicie rozpali jego zainteresowanie.

Odpowiednie miejsce

Tłoczny, głośny pub nie jest najlepszym miejscem na uwodzenie mężczyzny: odpowiednia muzyka, nastrój, ludzie wokół was - wszystko to ma ogromne znaczenie! Wybierz miejsce pozbawione zakłóceń i ewentualnej konkurencji - Twoim celem jest zdobyć i utrzymać jego maksymalną uwagę!

Potęga zapachu

Zapach to potężne narzędzie wpływające na nasze postrzeganie innych ludzi, szczególnie płci przeciwnej. Przed wyjściem z domu rozpyl perfumy w powietrzu i przejdź przez opadającą pachnącą mgiełkę, muśnij zapachem zgięcia stawów łokciowych i kolanowych, uszy, dekolt. Spraw, aby Twój zapach trwale wpisał się w jego świadomości i nierozłącznie się z Tobą kojarzył.

Jak się ubrać?

Nieco odkryć ale więcej pozostawić zakryte: to jest właśnie ten wspaniały, uwodzicielski sposób ubierania się, który doprowadza mężczyzn do szaleństwa. Wcale nie chodzi o ubiór wyzywający - wbrew pozorom, taki działa odstraszająco. Nie musisz też wyglądać tak, jakbyś właśnie wyszła z salonu mody. Najważniejsze przykazanie brzmi: bądź dumna ze swojego wyglądu i pokaż, że cieszysz się swoją kobiecością.
Poczuj się sexy!

Niezwykle ważne jest Twoje samopoczucie - musisz czuć się niezwykle kobieco i seksownie, czuć się pewnie we własnym ciele.

Stań się kobietą, która wie, czego oczekuje i wie, jak to osiągnąć.

Uważaj jednak - jeśli przesadzisz z nadmierną pewnością siebie, wydasz się arogancka, a to nikomu nie wydaje się pociągające!


Najważniejszy sekret uwodzenia...

... spraw, by myślał, że to on Ciebie uwiódł - nie na odwrót. Pozwól mu poczuć smak zwycięstwa - w końcu i tak osiągnęłaś to, co chciałaś;)

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.