Żaden z nich się do nich nie przyzna wprost!

ADVERTISEMENT
Mężczyźni nie są skomplikowani - są wręcz banalnie prości. Wystarczy tylko ich słuchać i uważać na to, co mówią, a czego nie. I tak jak każda z nas domyśla się, że partner ma fantazje, które chciałby zrealizować w łóżku, tak większość z nas po prostu to zbywa. Czekamy na ich krok. A oni… albo biorą się do tego źle, np. próbując namawiać nas już podczas trwania stosunku, albo równie uparcie milczą na ten temat. Wychodząc im naprzeciw pokazujemy Wam ich najskrytsze fantazje. Teraz możesz sama zapytać swojego mężczyznę, czy któraś z nich idealnie wpisuje się w jego marzenia.


Trójkąt. 


Cóż, to było do przewidzenia. Dwie piękne laski i on, nigdy odwrotnie. Jednocześnie śmieszne są dwa fakty: część kobiet jest naprawdę gotowa to zrobić, podczas gdy większość mężczyzn… boi się obecności drugiej nagiej kobiety w pokoju. I gdy na filmach dla dorosłych to wygląda na totalnie prostą sytuację, wszyscy wiemy, że po wszystkim byłaby masakra pt. “dotykałeś ją częściej” albo “patrzyłeś jej w oczy”. Postawienie granic w takiej sytuacji jest praktycznie niemożliwością, a droga do zranienia kogoś jest bardzo prosta.

Przebieranki.


Sprzątaczka bez majtek, pani prezes w pończochach czy lekarka w lateksowej, obcisłej sukience to tylko góra lodowa i najbardziej banalne pomysły. Niektórzy wybierają równie standardowe bikini księżniczki Lei, a nawet… mundurek Hermiony Granger. Nasza rada: tak długo jak sama czujesz się komfortowo w przebraniu na życzenie lubego, dokładnie tyle samo będzie trwała zabawa. Jeśli on wyczuje czy zobaczy, że masz dyskomfort, z zabawy będą nici.


Pieszczoty oralne.


Wbrew wszystkiemu, mężczyźni częściej myślą o takiej formie zaspokojenia, niż o zwykłym, staromodnym stosunku. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - nie wymaga to od nich praktycznie żadnej aktywności, są totalnie pasywni i mogą cieszyć się każdą sekundą. A jednak z badań wynika, że mężczyźni boją się pytać swoje partnerki o takie pieszczoty. Czego faceci nie wiedzą, to fakt, że niektóre kobiety naprawdę lubią to robić.

Obserwowanie partnerki podczas masturbacji.


Mężczyźni nie do końca sami chcą to robić przy swoich kobietach, jednocześnie strasznie kręci ich perspektywa masturbującej się partnerki. Skąd to wynika? To trochę tak działa wyobraźnia naszych mężczyzn - wyobrażają sobie że robimy dokładnie to, co Pani z filmów dla dorosłych i strasznie chcieliby zobaczyć w akcji swoją partnerkę. Jeśli jest między Wami tyle swobody, polecamy spróbować.


Seks w dziwnym miejscu.


Szczególnie tam, gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś za chwile Was przyłapie. Cóż, świat podobno należy do odważnych. Nasza rada: nie planujcie tego, zróbcie to spontanicznie, inaczej cały dreszczyk zniknie i nawet go nie zauważycie.

 http://www.milionkobiet.pl/seks/seksciekawostki/oto-najskrytsze-fantazje-mezczyzn,22608,1,a.html

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.