"little rest" – to idea, która powstała z pasji do niekonwencjonalnych podróży w nieznane, odkrywania tego wszystkiego, co znajduje się trochę z boku i niekoniecznie na głównym, turystycznym szlaku. Little rest bazuje na idei travel coachingu, czyli łączy rozwój osobisty z podróżą. Wierzymy, że fizyczna zmiana miejsca stwarza dużo przestrzeni na zmiany wewnętrzne . Podczas podróży zmienia się nasza perspektywa, przez co potrafimy trochę inaczej spojrzeć na nasze życie. Z dystansem, z większym zrozumieniem i odwagą. Wierzymy, że podróże rozwijają kreatywność i dają miejsce w głowie na nowe pomysły.

Tak było w naszym przypadku! Na pomysł little resta wpadłyśmy przypadkiem, oczywiście podczas podróży, wychodząc z założenia, że jest wiele osób nam podobnych, które poszukują odpoczynku i przygody w niepowtarzalnym klimacie.

little rest łączy nostalgię za nieznanym z ciekawością włóczykija podróżnika. Nie zależy nam na wielogwiazdkowych standardach, a nasze pojęcie all inclusive oznacza zupełnie coś innego – harmonijny odpoczynek dla duszy i ciała w odległym zakątku świata.

Chcemy by kobiety, które z nami pojadą doświadczyły każdej chwili, a poprzez świadome odsunięcie się od nowoczesności na nowo zbliżyły się do natury. Równowagę ducha i ciała zapewni poranna joga na piaszczystej plaży, codzienne warsztaty prowadzone przez profesjonalnego trenera, w kameralnej grupie i wspaniałe jedzenie. Wyciszenie pozwoli Ci skupić się na tym co najważniejsze, odnajdziesz spokój i zaznasz prawdziwego, głębokiego odpoczynku. 

We wrześniu organizujemy kolejny wyjazd little resta do Maroka. W tej edycji warsztaty poprowadzi psycholog i coach Katarzyna Wojtkowska a głównym tematem naszej pracy będzie zarządzanie emocjami. Program warsztatów zakłada, lepsze poznanie swojej emocjonalności oraz pokazanie jak ważne są emocje i co można dzięki nim dokonać. Pozwoli to uczestniczkom wykorzystać emocje do skutecznego wspierania się i osiągania dzięki temu celów. 

A cele warsztatu zostaną osiągnięte dzięki pracy indywidualnej, w parach oraz w grupie. Metody będą warsztatowe oraz coachingowe bazujące na podejściu poznawczo-behawioralnym, koncepcji Inteligencji Emocjonalnej Saloveya i Meyera oraz strategiach poznawczej regulacji emocji wg Garnefski, Kraaij i Spinhoven.

Miejsce do którego jedziemy zostało przez nas wybrane z wielką starannością. Nie jest to zwykły hotelowy kompleks ale pełna uroku prawdziwa marokańska oaza nad samym oceanem. 

Na wrześniowy wyjazd mamy jeszcze wolne miejsca. Jeśli chcesz zrobić coś tylko dla siebie, wzmocnić się wewnętrznie na warsztatach samorozwoju; budzić się codziennie słysząc szum oceanu, smakować pyszne jedzenie; pić kawę z widokiem, który zapiera dech w piersiach; uprawiać jogę pod marokańskim niebem oraz dać odpocząć ciału w hamamie to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w projekcie little rest. 

Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej www.littlerest.com albo napisz bezpośrednio do nas na littleresttrip@gmail.com

Do usłyszenia!
Kasia i Hania

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.