Seks może być byle jaki, a może być też najlepszym, jaki miałaś do tej pory. Wystarczy trochę nad nim popracować...
Z pomocą przychodzą w tym wypadku rzecz jasna pomysły na rozwianie sypialnianej nudy. To swoją drogą, ale równie ważne są ćwiczenia nad ciałem. Za odczuwanie przyjemności z pożycia odpowiadają mięśnie Kegla (inaczej mięśnie dna miednicy), które odpowiednio wyćwiczone mogą doprowadzić cię na szczyt rozkoszy! Seksualny trening mięśni wystarczy przeprowadzać codziennie przez kilka minut. Możesz je wykonywać podczas sprzątania, czytania, czekania na autobus - warto wykorzystać każda wolną chwilę, kiedy stoisz, lub leżysz. To się opłaci!

Jak znaleźć mięśnie Kegla?

Zaciśnij mięśnie tak, jakbyś chciała wstrzymać mocz. Czujesz to? Właśnie zacisnęłaś mięśnie Kegla. One odpowiadają nie tylko za satysfakcjonujący seks, ale także za trzymanie moczu i utrzymanie macicę na swoim miejscu.
Mięśnie dna miednicy to zespół 14 różnych mięśni. By je odpowiednio wzmocnić należy je regularnie ćwiczyć. Codziennie po ok. 60 powtórzeń przez 6 tygodni odpowiednio z tygodnia na tydzień zwiększając liczbę powtórzeń. Do dzieła! To naprawdę jest proste.

1. Ściskaj!

Wyobraź sobie, że chcesz swoją pochwą wciągnąć piłeczkę pingpongową do środka. Zrób głęboki wdech, a przy wydechu napnij mięśnie i trzymaj przez chwilę. Jeszcze trochę...i.... puść.

2. Jak najmocniej i jak najszybciej

Zrób krótki wdech, a wydychając powietrze zaciskaj mięśnie Kegla tak szybko, jak to możliwe. Raz, dwa, raz, dwa, skurcz, rozkurcz. Rób to tak długo aż poczujesz zmęczenie.

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.