Masz dość pracy u innych i planujesz własny biznes? A może prowadzisz firmę i chciałbyś poznać możliwości rozwoju. Planujesz wzmocnić swoją aktywność zawodową? Nie może Cię zabraknąć
na warsztatach z cyklu „BIZNES po GODZINACH”, którego organizatorem jest Fundacja Twoja Inicjatywa!. Spotkanie odbędzie się 25 sierpnia o godz. 17.00 w budynku Millennium Plaza, Al. Jerozolimskie 123a (przy Placu Zawiszy), 15 piętro, sala nr 11. Warsztaty z tego cyklu odbyły się już w Radomiu, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i we Wrocławiu.
Informacje o kolejnych miastach i terminach będą dostępne na stronie Fundacji:
www.twoja-inicjatywa.pl 
 „Zauważyliśmy, że wśród uczestników naszych spotkań przeważają osoby, które dopiero planują założyć własną działalność gospodarczą lub niedawno ją otworzyły. Takie osoby potrzebują wsparcia merytorycznego i motywacji od doświadczonych właścicieli firm. To wszystko udaje się nam połączyć w warsztatach BIZNES po GODZINACH. Zaproszeni prelegenci to eksperci z ogromną wiedzą i doświadczeniem. To często osoby, które zmagały się z podobnymi problemami, co uczestnicy spotkań. Podczas warsztatów staramy się pokazać przyszłym przedsiębiorcom, że założenie działalności gospodarczej i poprowadzenie jej nie jest takie trudne, jak się wydaje.” – powiedziała Anna Flaga, Prezes Zarządu Twojej Inicjatywy!, Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości.
Warsztaty w Warszawie odbędą się 25 sierpnia 2016. W programie m. in.:
1. Formy opodatkowania i zasady rozliczania kosztów w działalności gospodarczej - przedstawiciel firmy Tax Care SA.
2. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, czyli dress code w biznesie - Wiktor Wurmański, Manager ds. Promocji PAWO Sp. z o.o.
3. Dofinansowania projektów MŚP ze środków UE - dotacje unijne szansą na zmianę. Jak pozyskać środki unijne - Wojciech Stelmaszak, Progress Consulting.

4. Dobra osobiste przedsiębiorcy i sposoby ich ochrony - dr Ewa Maleszyk, Radca Prawny.
Partnerem wydarzenia jest firma Tax Care SA. i firma PAWO Sp. z o.o. Osoby zainteresowane wsparciem, poradą w zakresie księgowości, podatków czy finansowania własnego biznesu będą mogły skorzystać z obecności wolontariuszy Fundacji.
Aby zgłosić swoje uczestnictwo w konferencji wystarczy kliknąć poniższy link i dokonać rejestracji za pośrednictwem formularza na stronie: http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/warszawa-biznes-godzinach/
Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej na stronie www.twoja-inicjatywa.pl
 oraz Facebooku:www.facebook.com/twojainicjatywa

Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfort.pl
509 548 666

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.