Nie ważne ile kobieta masz lat ani nawet jak wyglądasz. Możesz być miss świata ale nie być interesująca. Są natomiast kobiety, które gdziekolwiek się nie pojawiają skupiają wokół siebie wianuszek adoratorów. Jak one to robią, że niezależnie od wieki cieszą się powodzeniem. Przykładem może być moja 40 letnia siostra a nawet 66 letnia matka.  Jako dziecko zazdrościłam im tej popularności a teraz ciesze się i korzystam z niej na równi z nimi. Nie chodzi tu o zachwalanie genów w mojej rodzinie ani sztuki uwodzenia, której z pewnością nam nie brakuje ale, w której nie wiedziemy prymu. Może są po prostu cechy, które nie tracą na wartości. Nie ważne jakie mężczyzna ma gusta-czy lubi niskie i okrągłe brunetki, wysportowane blondynki czy wysokie i płaskie rude. Pewne jest, że każda z nas znajdzie wcześniej czy później swojego amanta (jeśli oczywiście chce). Istnieją pewne cechy, które wyróżniają pewne kobiety z tłumu i czynią ją pożądaną. Więc co czyni nas seksi?

1. Poczucie humoru.
Jest powiedzenie, że facet, który rozśmieszy dziewczynę jest w stanie zrobić z nią wszystko. To chyba racja. Dobre poczucie humoru rozluźnia nas a śmiejąc się czujemy się bezpieczne i szczęśliwe. Nabieramy również dystansu do samych siebie. Kobieta śmiejąca się jest btdzo seksowna. Zadowolona z siebie i ze świata jest nie do zatrzymania. Nikt nie jest w stanie oprzeć się kobiecie od której bije ciepło i zmysłowość. Dodatkowo poczucie humoru to też cecha osób inteligentnych. Dlatego właśnie ta cecha zdobyła w moim rankingu miejsce pierwsze. 

2. Niedostępność- kobiet, która się szanuje to bogini. 
Faceci, którzy na nią patrzą, mają złudzenie, że jest jedną z tych najlepszych, nietuzinkowych. To jak najdroższy klejnot, piękny skarb, który chce się zdobyć i zatrzymać na zawsze. Kobieta, która potrafi wyraźnie zaznaczyć granice swojej intymności i utrzymać odpowiedni dystans jest w obecnych czasach rzadkim przypadkiem. Większość z nas ogarnięta szałem emancypacji, rzuca się na mężczyzn jakby należeli do wymierającego gatunku. Skorzystać z każdej okazji w imię dobrej opinii? I tu dochodzimy do kolejnego punktu... 

3. Klasa- ciężko ją określić. 
Dobre maniery to jedno. Jednak nie wystarcza to na zdobycie tytułu "kobiety z klasą". Wykształcenie może być dodatkowym atutem jednak znam ludzi wykształconych, którzy niestety tej klasy nie mieli. Myślę, że tu bardziej chodzi o siłę woli, charakteru. Musimy pamiętać, że największym wrogiem kobiet są ich nieokiełznane emocje. Zakochane i wściekłe robimy straszne głupoty i niestety tracimy nasz czar.

4. Niezależność i hobby- kobieta, która jest niezależna zna swoją wartość.
 Jest pewna siebie bo musi sama radzić sobie z codziennością. Jest Panią samej siebie. Odpowiedzialna bo płaci za każdy grzech jaki popełni. Nikt po niej nie sprząta, nikt jej nie podnosi jak upada. Ciężko pracuje ale również wie, że należy jej się coś od życia. Ma swoje zainteresowania i pasje, które pozwalają jej osiągnąć szczęście i satysfakcję.

5. Ciepło - to cecha zarezerwowana w dużej mierze dla kobiet.
 Mamy to naturalnie we krwi. Lubimy się opiekować, przytulać , całować i kochać. Potrafimy docenić innych. Jesteśmy empatyczne i mądre emocjonalnie. Stąd ta cecha tak dobrze wpływa na otoczenie i płeć przeciwną, która od małego ma wpajane, że musi być silna i twarda. Przy ciepłej kobiecie faceci stają się lepsi i silniejsi.

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.