Podstawowe zasady księgowania, finanse w firmie, czy źródła finansowania to tylko nieliczne
z tematów jakie poruszane będą podczas warsztatów „Przedsiębiorcą być!”. Spotkanie przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Dzierżoniowie odbędzie się 20 września o godz. 11 przy ul. Rynek 27. Wydarzenie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Twój biznes to Twoja Inicjatywa”, którego pomysłodawcą jest Fundacja Twoja Inicjatywa! - Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości.

 „Przedsiębiorcą być!” to spotkanie, którego celem jest nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów
do prowadzenia biznesu. Podczas warsztatów Wolontariusz Fundacji prowadząc kilkugodzinne spotkanie postara się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm, wpływ tej formy na rozliczane podatki a także na rodzaj prowadzonej księgowości. Opowie także czym są środki  trwałe w firmie oraz udzieli informacji na temat praktycznych aspektów prowadzenia biznesu.
Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją  do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas przedsięwzięć.
A jeśli na działania brakuje nam funduszy to jest to idealne miejsce aby dowiedzieć się,
czy prowadzona przez nas działalność ma szasnę na dofinansowanie na start i rozwój w postaci kredytu, pożyczki a może dotacji unijnej.

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wiedzy w temacie przedsiębiorczości zapraszamy
już dziś do rejestracji online: http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/dzierzoniow-przedsiebiorca-byc/
Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej na stronie www.twoja-inicjatywa.pl  oraz Facebooku: https://www.facebook.com/events/959906384137145/

Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfort.pl
509 548 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.