17 sierpnia 2016 roku wyłoniono 10 półfinalistów konkursu „Nakręć się na BIZNES”.
Wzięło w nim udział 70 firm, z których 53 zakwalifikowały się do I etapu.
Zwycięzcę konkursu poznamy 29 września 2016 roku podczas gali finałowej. Patronat nad wydarzeniem objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Do I etapu konkursu zakwalifikowano 53 projekty z całej Polski. Jury do półfinału wybrało10 najbardziej atrakcyjnych zgłoszeń. Kapituła Konkursu zwróciła uwagę na firmy z dużym potencjałem oraz takie, które są atrakcyjne na rynku wobec potencjalnych odbiorców.
Półfinaliści uzupełnili już dokumentację firmową. Niebawem Jury wyłoni 5 finalistów.
„Nakręć się na BIZNES” to pierwsza edycja konkursu skierowanego do mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Twoja Inicjatywa! Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości, która swoje działania kieruje przede wszystkim do stale rosnącego środowiska small businessu. Partnerem konkursu jest firma Tax Care SA będącą liderem na rynku usług księgowych.

„To niewątpliwy sukces, że do pierwszej edycji Konkursu zgłosiło się 70 przedsiębiorców.
Jesteśmy dumni, że Fundacja, która działa dopiero 3 lata budzi tak duże zaufanie. Wybór finalistów nie jest łatwy, ponieważ każdy z uczestników zaangażował sporo czasu oraz włożył wiele trudu w stworzenie i prowadzenie biznesu. Wszystkie nadesłane do Konkursu zgłoszenia nadal dostępne są na stronie www.nakrecsienabiznes.com.pl i walczą o nagrodę publiczności.” – powiedziała
Anna Flaga, Prezes Fundacji.
Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie konkursu a także na fan page ’u:  https://www.facebook.com/nakrecsienabiznes/ .

Kontakt dla mediów:
Commfort Group – Agencja PR
Katarzyna Dębicka
k.debicka@commfort.pl
509 458 666

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.