Serdecznie zapraszamy na największe wydarzenie w Akademii Kobiet Sukcesu w 2016r.

"Masz w sobie MOC"
VI edycja odbędzie sie pod hasłem
POCZUJ SIŁĘ DO DZIAŁANIA!

W PROGRAMIE wiele unikalnych,
inspirujących i merytorycznych wystąpień:

 • Karolak 
 • Nasz gość specjalny – aktor, założyciel i dyrektor artystyczny teatru IMKA - TOMASZ KAROLAK – zainspiruje nas historią o tym, jak udało mu się zrealizować ambitne marzenie o własnym teatrze i dzięki temu samemu stworzyć sobie optymalne miejsce pracy.


 • IZA 4
 • Popularna, charyzmatyczna i nieszablonowa coach z zakresu...seksualności i miłosnych relacji, autorka książki, artykułów i częsty gość programów telewizyjnych - Karo Akabal – opowie o swojej drodze do sukcesu a także o tym jak uczynić seksualność źródłem Twojej MOCY.
 • mkWyjątkowo energetyczne i skuteczne Businesswomen, zarażające swoją pasją i entuzjazmem - założycielki firmy i bloga Embrace Your Life, niezwykle cenione Mentorki i trenerki w Szkole Liderek - Sylwia Sikorska i Honorata Lubiszewska – podzielą się swoją historią o tym,jak stać się źródłem siły zamiast ofiarą przypadków.


 • Patrycja Załug moc
 • Patrycja Załug - coach pewności siebie, autorka książki, licznych artykułów dla Magazynu Coaching oraz warsztatów Codziennie Pewna Siebie, wokół których zbudowała społeczność prawie 20 tysięcy kobiet.

 • JarzabekFascynujący wykład „Siła samoświadomości. Wiedza daje władzę, przede wszystkim nad sobą.” prowadzony przez  Pawła Jarząbka - Trenera Structogramu, a także współtwórcy cennego dla biznesu i psychologii narzędzia i zarazem Projektu Treningowego 3 Kolory Mózgu.
 • Kasia 1Dla wszystkich kobiet myślących o własnym biznesie - bardzo praktyczne i życiowe case study – wystąpienie Redaktor Naczelnej  Magazynu Liderka i zarazem organizatorki  największych spotkań networkingowych Wielka Wymiana Kontaktów dla Kobiet Przedsiębiorczych w całej Polsce, Mentorki i trenerki w Szkole Liderek - Katarzyny Dziubałki, pod hasłem „Miękkie lądowanie w biznesie - czyli jak rozkręcić firmę na etacie”


 • DSC 8549A na deser… wyjątkowy gość niespodzianka - Paulina Holz - aktorka, od lat zawodowo związana z pracą w teatrze, przez lata na etacie w Teatrze Powszechnym, na deskach którego stworzyła mnóstwo świetnych kreacji. Jej popularność, mocno podbiła rola Agnieszki Lubicz w znanym i lubianym serialu telewizyjnym – „Klan”. Mama dwóch córek: Tosi i Marcysi. Propaguje zdrowy styl życia, odżywiania. Certyfikowana trenerka treningu siłowego SFG1 i treningu bezpiecznego dla kobiet PFS. Jest także współautorką poradnika "Po pierwsze joga" i profilu: https://www.facebook.com/popierwszejoga/. , bierze udział w zawodach biegowych, uprawia jogę.Podczas konferencji udzieli inspirującego wywiadu na temat Znajdź swoją drogę - czyli o tym jak i dlaczego nie poddawać się trendom.
Dlaczego trzeba tam być? CO ZYSKASZ?
 • > Weźmiesz udział w największym wydarzeniu rozwojowym w Akademii Kobiet Sukcesu, poczujesz się częścią naszej społeczności
 • > Otrzymasz tornado pozytywnej energii i potężnej inspiracji, którą dają prawdziwe historie sukcesu usłyszane na żywo od niezwykłych ludzi
 • > Doświadczysz niezwykłej atmosfery konferencji Masz w sobie MOC, nawiążesz nowe kontakty, poznasz wielu ciekawych ludzi
 • > Poczujesz moc sprawczości KOBIET i nabierzesz rozpędu do działania – być może dzięki temu wystartuje wreszcie Twój wymarzony biznes lub dokonasz ważnych życiowych  zmian

PROGRAM

9:30 – 10:00 –  Poranna kawa, networking
10:00– 10:15 – Przywitanie gości
10:15 – 10:40 – Siła samoświadomości. Wiedza daje władzę, przede wszystkim nad sobą. Paweł Jarząbek    
10:40 – 11:10 – Jak stać się źródłem siły zamiast ofiarą przypadków. Historia kobiecego sukcesu. Sylwia Sikorska, Honorata Lubiszewska
11:10 – 11:30 – Miękkie lądowanie w biznesie - czyli jak rozkręcić firmę na etacie. Katarzyna Dziubałka
11:30 – 12:00 – Przerwa kawowa
12:00 – 12:30 – Seksualność jako źródło Twojej MOCY. Karo Akabal
12:30 – 13:00 –  Zaprojektuj swoje życie na nowo. Patrycja Załug
13:00 – 13:30 –  Przerwa lunchowa
13:30-13:40 – poobiedni Energizer
13:40 – 14:10 – Talent w działaniu – czyli jak stworzyć teatr swoich marzeń i wymarzone miejsce pracy. Tomasz Karolak
14:10 – 14:40 – Znajdź swoją drogę - czyli o tym jak i dlaczego nie poddawać się trendom. Wywiad z Pauliną Holtz
14:40 – 15:00 – Podsumowanie, losowanie nagród


TAM na prawdę trzeba być!
Taka konferencja na pewno juz nigdy się nie powtórzy!

Pamiętaj – wakacje się właśnie kończą, dodaj sobie energii po urlopach, by wykorzystać jesień na twórcze, sensowne działania!

Jeśli marzysz o własnym biznesie lub większych, życiowych zmianach lub po prostu – lubisz poznawać ciekawych, nieszablonowych ludzi– ta konferencja jest dokładnie dla Ciebie!
Serdecznie zapraszamy!

Dołącz też do wydarzenia na Facebooku i dowiedz się jako pierwsza o newsach i bonusach związanych z konferencją „Masz w sobie Moc! Poczuj siłę do działania!”

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.