Pragniesz czuć się szczęśliwa i żyć pełną piersią?
Chciałabyś poczuć spokój i miłość do siebie prawdziwej?
 Tęsknisz za byciem bardziej otwartą, wolną i swobodną w wyrażaniu siebie?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, ten program jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz w nim mocne, a zarazem zaskakująco proste ćwiczenia, dzięki którym uwolnisz się nareszcie od tego co Cię blokuje i wyzwolisz bezwarunkową miłość do samej siebie, która da Ci wolność i swobodę kreowania swojego życia w pełni w zgodzie ze sobą.
Zauważyłaś, że możemy góry przenosić kiedy czujemy się kochane? To właśnie miłość otwiera nam drogę do prawdziwe spełnionego życia,  wyzwala nas z lęku przed przyszłością i uwalnia od raniącego krytykowania samej siebie. Miłość ma MOC. Ten wyjątkowy, 30-dniowy program pomoże Ci ją wyzwolić.
Dołącz do programu, jeśli jesteś zdecydowana:
  • aby wyzwolić swoją MOC i pewność siebie,
  • aby odkryć siebie prawdziwą i otworzyć dla siebie serce,
  • aby powiedzieć życiu tak i zacząć przyciągać wszystko, czego teraz dla siebie potrzebujesz.
PROGRAM Start: 12 września 2016
„Zakochaj się w sobie i powiedz życiu tak” to 30 dniowe warsztaty online. Bez wychodzenia z domu: zaglądasz kiedy chcesz i pracujesz nad sobą kiedy możesz, wszędzie tam gdzie akurat jesteś.
Ten 30-dniowy transformujący program poprowadzi Cię krok po kroku coraz bliżej siebie, pomoże otworzyć serce i spojrzeć na siebie w nowy sposób. A to dopiero początek cudów, które zadzieją się w Twoim życiu. Ponieważ kiedy Ty się zmieniasz, wszystko się zmienia.
Oto co przed nami:
I TYDZIEŃ. Odkryj w sobie BOSKĄ KOBIETĘ, autentyczną, wolną i pełną mocy.
W pierwszym tygodniu uwolnisz się od blokad, które utrudniają Ci bycie autentyczną i odcinają Cię od Twojej siły. To będzie prawdziwe doładowanie mocy!
II TYDZIEŃ. Daj głos swoim prawdziwym potrzebom i pragnieniom.
Praktyki drugiego tygodnia pomogą Ci nauczyć się autentycznie i spójnie wyrażać siebie. Szykuj się na intensywne eksplorowanie wewnętrznej wolności w relacjach z innymi.
III TYDZIEŃ. Naucz się siebie kochać i ulecz relację z samą sobą.
Trzeci tydzień to prawdziwy prysznic miłości! Piękne ćwiczenia, które pomogą Ci nawiązać ze sobą bliską i ciepłą relację. Będziesz zdumiona, że kiedykolwiek patrzyłaś na siebie inaczej niż z miłością i życzliwością.
IV TYDZIEŃ. Powiedz życiu tak i otwórz serce na nowe cuda.
W czwartym tygodniu użyjemy mocnych technik, aby przetransformować Twoją relację z życiem. Doświadczysz zrelaksowania i poczucia, że życie się o Ciebie troszczy, a Ty możesz puścić kontrolę i nareszcie po prostu być.


Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.