Powiedzmy sobie szczerze, każda z nas chce fascynować z jednego powodu. Aby uwodzić mężczyzn. Oczywiście możemy wzbudzać zachwyt  innych kobiet, przyjaciół i pracodawców, ale to zadowala nas tylko w niewielkim stopniu. Wszystko czego pragniemy, to podziw w oczach mężczyzny. Wszystko, do czego dążymy, to uwieść go i zatrzymać przy sobie na zawsze. Na tym polu sukcesy odnoszą kobiety, które mają w sobie ten fascynujący magnetyzm, który pozwala im zdobywać bez większego wysiłku i fascynować nawet gdy już zdobędą. Dziś zdradzę Ci, jak Ty możesz to osiągnąć.

Przede wszystkim musisz wiedzieć do czego dążysz. Fascynacja – to dość abstrakcyjne pojęcie. Ale spróbujemy rozebrać je na czynniki pierwsze i zrozumieć, aby potem móc stosować w praktyce. Wszystko jest kwestią odpowiedniej interpretacji cech, jakie kobieta fascynująca musi posiadać. Na pewno zgodzisz się ze mną, że powinna być intrygująca i błyskotliwa, pociągać mężczyzn, fascynować tajemnicą, odrobinę onieśmielać, a czasem zaskakiwać nieobliczalnością? Słuchaj więc uważnie, gdyż to wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości i przynosi niesamowite rezultaty!

Bądź intrygująca

Załóżmy, że masz już faceta na własność. Albo masz go tylko na oku i dopiero próbujesz zdobyć. To nieistotne. Istotna jest więź między Wami, ona zawsze i w każdych okolicznościach powinna być na pierwszym miejscu. Dlatego musisz dopilnować, abyś grała pierwsze skrzypce w jego życiu. To daje Ci prawo eliminowania konkurencji. A do tego celu służą intrygi.
Kobieta intrygująca (nazwijmy ją dla uproszczenia intrygantką, to dokładnie to samo) widzi wszystko, wie o wszystkim i ma wpływ na wszystko, co dotyczy jej mężczyzny. To kobieta przenikliwa i przewidująca. A przy tym niezwykle kreatywna w kształtowaniu najważniejszych relacji swojego faceta. Tak, żeby relacja z nią była na pierwszym miejscu. Najważniejszym obszarem jej działań jest najbliższa rodzina lubego, w tym mama, siostry i szwagierki, wszystkie obecne, byłe i potencjalne koleżanki oraz grupa kumpli z którymi on ogląda mecze i chodzi na piwo. Tu nie ma miejsca na ryzyko, trzeba grać ostro na wszystkich frontach.
Kobieta intrygująca jest również niezwykle nowoczesna i zna się na najnowszych zdobyczach techniki. Potrafi tak sprawdzać smsy i skrzynkę mailową swojego faceta, żeby on się tego nie domyślił. Facebook nie ma przed nią tajemnic. Wręcz przeciwnie, to ona tropi tajemnice i zagadki życia swego mężczyzny za pomocą tego wspaniałego urządzenia. Śledzi także jego znajomych. I znajomych znajomych. Te same możliwości daje jej Twitter i Instagram. A nawet Snapchat! Tak, znikające zdjęcia to dla intrygantki żadna przeszkoda. To wyzwanie dla wyobraźni.
(Och, myślałaś że intrygowanie to coś w rodzaju… tajemniczości? Nic podobnego, o tajemnicach powiemy sobie dalej.)

Bądź onieśmielająca

Fascynująca kobieta potrafi sprawić, aby mężczyzna w jej obecności zupełnie stracił pewność siebie. Aby zapomniał języka w gębie. Przy takiej kobiecie wszystkie zabawne żarty, dwuznaczne aluzje i błyskotliwe sposoby na podryw wietrzeją z głowy. I o to właśnie chodzi.
Najlepszy sposób na onieśmielenie mężczyzny to powaga, chłód, dystans i jeszcze raz powaga. Nie daj mu odczuć, że to co mówi jest choć trochę zabawne. Obrażaj się, gdy z zaczyna się z  Tobą droczyć. Płacz przy każdej ironicznej uwadze. A jeśli odważy się opowiedzieć przy Tobie dowcip, udawaj że w ogóle nie jest śmieszny.
Pamiętaj, jak ważna w związku jest dosłowność. Nawet „onieśmielenie”  traktowane dosłownie oznacza całkowity brak okazji do śmiechu, śmiania się i podśmiewania. Żarty są niebezpieczne, prowadzą do nieporozumień, a co gorsze Ty możesz ich naprawdę nie zrozumieć. Nie musisz tak ryzykować. Bądź poważna, fascynuj swoim oryginalnym podejściem do życia.  

Bądź pociągająca

Powiedzmy sobie szczerze: mężczyzna to proste stworzenie. Jeśli mu nie powiesz, nie domyśli się. Jeśli go nie pociągniesz, nie pójdzie za Tobą. A Ty przecież chcesz, żeby zawsze i wszędzie był przy Tobie. Pociągaj go więc!
Przede wszystkim pociągnij go za sobą na zakupy, zawsze wtedy gdy Twoja garderoba błaga o kolejny ciuch z wyprzedaży. Musi przecież wiedzieć, jak się dla niego poświęcasz aby pięknie wyglądać. To również dobra okazja, żeby pociągnąć go za portfel. Zabieraj go ze sobą na wszystkie plotkarskie spotkania z przyjaciółkami. I do kina na najnowsze komedie romantyczne z Szycem i  Adamczykiem. A w międzyczasie kombinuj jak tu pociągnąć go za język, musisz przecież wiedzieć co robi w wolnym czasie (dlatego najlepiej żeby miał go jak najmniej).
Nie zapomnij jednak, że najważniejsze jest pociągnięcie go do odpowiedzialności za Wasze wspólne życie. Najlepiej już na pierwszej randce. Wiesz, ślub, dzieci, kredyt na mieszkanie i te sprawy. W ostateczności (odpowiednio wysokie) alimenty. 

Bądź tajemnicza

Mężczyźni nie lubią się nudzić. Jak myślisz, dlaczego tak często skaczą z kwiatka na kwiatek? Robią to, gdy kobieta przestaje być dla nich tajemnicza. Zadbaj więc o to, żeby być tajemnicą, którą on będzie odkrywał wciąż i wciąż na nowo. W tym celu uruchom pokłady fantazji.
Na początek zacznij od czegoś prostego. Fantazjuj na temat swojego wieku. Niech będzie on wieczną zagadką, możesz zmieniać wersje i żonglować datami. Wskazane jest również fantazjowanie na temat liczby byłych facetów. Bądź tajemnicza, ale daj do zrozumienia że masz doświadczenie i niemałe powodzenie u płci przeciwnej.
Potem możesz przejść na bardziej zaawansowany poziom wtajemniczenia. Bądź tajemnicza każdego dnia i w każdej sytuacji. Niech on wszystkiego się domyśla, nigdy nie mów wprost o co Ci chodzi. I teraz uważaj, najlepiej działa sugerowanie, że on zrobił coś nie tak, ale niech sam kombinuje co to takiego. Pamiętaj że umiejętnie strzelane fochy to szczyt tajemniczości. Warto opanować tę sztukę do perfekcji.

Bądź nieobliczalna

Zasada taka sama jak wyżej: nie może być nudno. Kobieta fascynująca ma różne sposoby na to, aby wzbudzać emocje. Dlatego tak ważna jest umiejętność budowania napięcia i element zaskoczenia. Twój facet nigdy nie może być pewien, co go przy Tobie czeka.
Powiedzmy sobie wprost, największe emocje wzbudzają seks i pieniądze. Możliwe że w to pierwsze nie chcesz się bawić. Seksapil dawno wyszedł z mody, jako zbyt staroświecka metoda działania na mężczyznę. Dlatego jeśli chcesz wprowadzić w związek odrobinę pikanterii i napięcia… wstrząśnij finansami swojego faceta. Niech nigdy nawet się nie domyśla ile będzie musiał na Ciebie wydać. Ceń się, ale nie podliczaj. Znaj swoją wartość, ale jej nie wyceniaj. Twój mężczyzna powinien liczyć się z każdym wydatkiem, jeśli chce mieć Cię na wyłączność. 
Zawsze miej w zanadrzu argument, że „to miłość, a nie pieniądze są  najważniejsze”. To stary, sprawdzony a do tego romantyczny chwyt, z którym trudno polemizować. Ale oprócz romantyzmu wykaż się również praktycznością. Zasugeruj delikatnie swojemu mężczyźnie, żeby zawsze miał przy sobie kartę kredytową z dużym debetem. Nikt nie chce, żeby Twoja nieobliczalność skończyła się jego niewypłacalnością.

Bądź błyskotliwa

Jesteś piękna, to oczywiste. Ale kobieta fascynująca potrzebuje czegoś więcej. Musi błyszczeć, świecić jak gwiazda i migotać w świetle reflektorów. Potraktuj to bardzo dosłownie.
Potrzeba Ci blasku, nie oszczędzaj więc na biżuterii, dodatkach, kolorach i gadżetach. Pamiętaj, że błyskotki są najlepszym przyjacielem kobiety. Tutaj obowiązuje zasada: im więcej, tym lepiej. Kolejna para kolczyków, torebka w panterkę, słodki breloczek do kluczy wysadzany kryształkami swarowskiego (koniecznie różowy). Wiesz, o co chodzi. Chodzi o to, żeby Toja uroda biła po oczach z daleka.
No dobrze, a teraz poważnie. Przecież tak naprawdę liczy się tylko ten fascynujący błysk w oku. Jak wiadomo, oczy są zwierciadłem duszy, a to zawsze wymaga odpowiedniej ramy. Nie zapomnij więc o oprawie oczu: dobry tusz, eyeliner i i cienie to podstawa. Konieczna jest gruba i wyraźna kreska. A to wymaga nakładów i środków. Zapisuj więc w kalendarzu daty wszystkich promocji w Rossmannie i innych Naturach. Tam zawsze znajdziesz  coś, co doda blasku Twojej osobowości.
A jeśli nie masz na to środków? Kochana, zawsze coś masz. Możesz świecić dekoltem albo tyłkiem w minispódniczce. Bądź kreatywna w wydobywaniu swojego wewnętrznego blasku!

Ścisłe stosowanie się do powyższych reguł daje 100-procentową gwarancję… pewnych efektów. Kobiety tego rodzaju naprawdę przyciągają do siebie mężczyzn. Określony rodzaj mężczyzn. 
A co najważniejsze, ta wiedza wcale nie jest wiedzą tajemną. Miliony kobiet przekazują ją sobie z pokolenia na pokolenie i z powodzeniem stosują w praktyce. Wystarczy że rozejrzysz się wokół, a zobaczysz fascynujące kobiety, wchodzące w fascynujące związki. A potem kolejne związki. I kolejne. Bo kiedyś trzeba dojść do mistrzostwa w sztuce uwodzenia.
I mogłabym teraz puścić do Ciebie oko, gdyby naprawdę było się z czego śmiać.
.

gosia

 http://www.alchemiakobiecosci.com/badz-kobieta-fascynujaca/

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.