Zapraszam Cię na cieszącą się ogromnym powodzeniem konferencję, na której kobiety zawsze odnajdują inspirację, motywację, wsparcie i siłę do zmian.
Tu nikt nie mówi, że nie masz prawa, nie nadajesz się, jesteś egoistką, jesteś niewystarczająco dobra, nie poradzisz sobie i że w głowie Ci się poprzewracało, bo od życia chcesz więcej...
Tu się dowiesz, że jest dokładnie odwrotnie.
Tu otrzymasz narzędzia i moc do kreowania swojego wymarzonego i spełnionego własnego świata.
Możesz a nawet musisz zadbać o to, aby było Ci życiu dobrze, bo nikt inny tego za Ciebie nie zrobi...
To będzie prawdziwy C (ciało) U(umysł) D(dusza)...
Nasza konferencja to pierwszy w Polsce projekt biorący na tapet to, po co żyjemy - czyli szczęście, dobre samopoczucie i spełnienie w życiu. Sukces połączony z harmonią. Jest to inspirujące, interaktywne wydarzenie dla kobiet, które chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o ciało i ducha, poczuć w sobie moc do działania, przełamać stereotypy. Unikalne połączenie wiedzy, motywacji i inspiracji przekazywanej przez najwyższej klasy coachów, specjalistów od samorozwoju, związków, autorów książek, ludzi sukcesu.

****
Konferencja dla Kobiet "Dobrze mi".

KIEDY: 15 października- sobota

GODZINY: 10.00 - 15.00

GDZIE: MIODOSYTNIA
ul. Św. Wawrzyńca 6

WIĘCEJ INFORMACJI: www.dobrzemi.com.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

TWOJA INWESTYCJA
69 zł 1 osoba - cena promocyjna do poniedziałku 10 października - później cena rośnie do 89 zł.

120 zł 2 osoby - cena promocyjna do poniedziałku 10 października - później cena rośnie do 160 zł.
Możesz kupić bilet na http://www.dobrzemi.com.pl
lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:
Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870
****
PROGRAM

10.00 - 10.30 - Rejestracja

10.30 - 10.35 - Powitanie Uczestniczek

10.35 - 11.15 - Z cyklu "Jej historia" - "Nie mogę nie istnieje!" - Marta Sikora

11.15 - 11.55 - „Spełnienie kryje się w sercu” - Celestyna Osiak

11.55 - 12.10 - Networking

12.10 - 12.50 - "Życie cudem jest - o cudach codzienności" - Ewa Łukasiewicz

12.50 - 13.30 -"Wizja życia pisana ręką kobiety" – Justyna Pasionek

13.30 - 13.55 - Networking

13.55 - 14.35 - "Cuda codzienności z lotu ptaka" - Beata Jurasz

14.35 - 15.00 - Podsumowanie i Zakończenie

Możesz kupić bilet na http://www.dobrzemi.com.pl
lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:
Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870
****

PRELEGENCI:
MARTA SIKORA –  Z zawodu farmaceutka, która kilka lat temu wyjechała do Egiptu, gdzie z mężem utworzyli pierwszą klinikę medycyny estetycznej; w ciągu 3 lat projekt urósł do 4 klinik. Marta uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podążając za swoja pasją do rozwoju osobistego, została certyfikowanym trenerem i coachem. Otrzymała specjalny certyfikat od znanego na świecie, Jacka Canfielda, by uczyć i szkolić z zakresu zasad sukcesu. Jack Canfield jest uznawany na #1 Coacha Sukcesu w Ameryce; przyznawany przez niego certyfikat uprawnia do używania jego własnych narzędzi i technik w szkoleniach danego trenera. Marta jest coachem, trenerem i mówcą, inspiruje i pokazuje, jak zmienić życie na lepsze: osiągnąć sukces w pracy i życiu prywatnym, uwolnić się od negatywnych nawyków i stworzyć nowe, korzystne. Uwielbia obserwować postęp i odkrywanie nowych talentów u swoich odbiorców. Marta przeprowadza spotkania 1 na 1, w małych grupach oraz wykłady dla większej ilości osób. Osiągnięcia jej klientów wciąż zachęcają ją do dzielenia się skutecznymi strategiami i narzędziami z publicznością, by więcej osób mogło skorzystać z niezawodnych zasad sukcesu.” Strona internetowa: www.successwithmarta.com.
CELESTYNA OSIAK - Biznes i Soul Coach. Mówi się o niej Szamanka Biznesu. Pomaga kobietom przedsiębiorczym zarabiać więcej pracując mądrzej w swoich biznesach z Duszą. Prowadzi coaching indywidualny i grupowy oraz słynny cykl szkoleń „Biznes z Duszą” na trzech poziomach zaawansowania. Coach z 9-letnim doświadczeniem. Prywatnie mama 3, 5 letniej córeczki. Jej pasją są piękne wnętrza i kontakt z naturą. www.celestyna.pl
EWA ŁUKASIEWICZ - Psycholog, pedagog, lingwistka, trener umiejętności miękkich, współtwórca portalu moc2 oraz właścicielka Flow Project. Absolwentka UW i SWPS oraz Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego ośrodka INTRA. Z rozwojem osobistym związana od 2010 roku. Spędziła tysiące godzina na salach szkoleniowych zarówno jako trener, jak i jako uczestnik. Całą zdobytą wiedzę najpierw sprawdza w praktyce, a potem przekazuje dalej na swoich szkoleniach. Prowadzi zarówno małe otwarte warsztaty, jak i większe szkolenia dla firm oraz wykłady na największych polskich uczelniach (m.in.SGH, UW, UMSC, Politechnika Śląska).
Uczestnicy podkreślają bijący od Ewy entuzjazm, naturalne Flow, charyzmę oraz autentyczne zainteresowanie uczestnikiem. Każde szkolenie z Ewą to moc praktycznej wiedzy, przydatne ćwiczenia oraz motywacja do działania i wiara we własne możliwość.
JUSTYNA PASIONEK -  O sobie często mówi „Z wykształcenia matematyk, z pasji instruktor fitness, który uczy na co dzień jak mieć więcej sił i energii do realizacji swoich zadań”. Choć miesiąc wrzesień jest tym miesiącem, w którym postanowiła zakończyć swoją 16 letnią karierę instruktora pilates, to wciąż przekazuje  wiedzę na temat wpływu ruchu na jakość codziennych działań i sposób na większą pewność siebie. Justyna jest twórcą warsztatów i treningów o  Holistycznym Podejściu do Produktywności i Efektywności.  Praca z ciałem, uczenie innych, fascynacja wpływem mózgu na efektywność działań, oraz harmonia pomiędzy biznesem a  życiem prywatnym to jej pasje i zainteresowania, które połączyła w autorski program o nazwie „Lepszy Sposób Działania” budzący coraz większe zainteresowanie.

Prowadzi internetowy program Trzy Kroki Do Szczęścia,  gdzie wraz z zaproszonymi gośćmi pokazuje korzyści płynące ze świadomej strony życia. To inspiracje i wskazówki, które znalazły zastosowanie u osób odnoszących sukcesy w swojej dziedzinie. www.justynapasionek.pl
BEATA JURASZ –  Dziewczyna z Podkarpacia, psychopedagog kreatywności, trener biznesu, life & business coach, trener międzynarodowego programu „Odyssey of the Mind”autorka książki pt. Uwolnij tak", kolekcjonerka sukcesów swoich klientów, współautorka dwóch książek z dziedziny kreatywności i rozwoju osobistego. Zrealizowała cykl wywiadów na temat zmiany na kanale YOUTUBE pt. Coach Café. Od 2015 roku prowadzi swoje autorskie show interaktywno-motywacyjne dla kobiet pt. „Uwolnij ptaka”. Od tego czasu uczestniczyło w nim kilkaset kobiet w wielu miastach Polski oraz w Paryżu i Londynie. www.beatajurasz.pl
****
Przyjdź, skorzystaj i dowiedz się, jak może być Ci w życiu dobrze!
Możesz kupić bilet na http://www.dobrzemi.com.pl
lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:
Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870
69 zł 1 osoba - cena promocyjna do piątku   - później cena rośnie do 89 zł.
120 zł 2 osoby - cena promocyjna do piątku 2 września - później cena rośnie do 160 zł.


Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.