Zapraszam Cię na cieszącą się ogromnym powodzeniem konferencję, na której kobiety zawsze odnajdują inspirację, motywację, wsparcie i siłę do zmian.
Tu nikt nie mówi, że nie masz prawa, nie nadajesz się, jesteś egoistką, jesteś niewystarczająco dobra, nie poradzisz sobie i że w głowie Ci się poprzewracało, bo od życia chcesz więcej...
Tu się dowiesz, że jest dokładnie odwrotnie.
Tu otrzymasz narzędzia i moc do kreowania swojego wymarzonego i spełnionego własnego świata.
Możesz a nawet musisz zadbać o to, aby było Ci życiu dobrze, bo nikt inny tego za Ciebie nie zrobi...
Tu usłyszysz: JESTEŚ WAŻNA!
Nasza konferencja to pierwszy w Polsce projekt biorący na tapet to, po co żyjemy - czyli szczęście, dobre samopoczucie i spełnienie w życiu. Sukces połączony z harmonią. Jest to inspirujące, interaktywne wydarzenie dla kobiet, które chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o ciało i ducha, poczuć w sobie moc do działania, przełamać stereotypy. Unikalne połączenie wiedzy, motywacji i inspiracji przekazywanej przez najwyższej klasy coachów, specjalistów od samorozwoju, związków, autorów książek, ludzi sukcesu.
To okazja do poznania nowych ludzi, zawarcia nowych znajomości, być może przyjaźni z kobietami, które myślą tak jak Ty.

****
Konferencja dla Kobiet "Dobrze mi".
KIEDY: 22 października - sobota
GODZINY: 10.30 - 15.00
GDZIE: Hotel Invite ul. Hubska 54
WIĘCEJ INFORMACJI: http://www.dobrzemi.com.pl/wroclaw/
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
TWOJA INWESTYCJA
69 zł 1 osoba - cena promocyjna do poniedziałku 17 października - później cena rośnie do 89 zł.
120 zł 2 osoby - cena promocyjna do poniedziałku 17 października - później cena rośnie do 160 zł.
Możesz kupić bilet na dobrzemiwroclaw.evenea.pl
lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:
Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870

****
PROGRAM
10.00 - 10.30 - Rejestracja
10.30 - 10.35 - Powitanie Uczestniczek
10.35 - 11.15 - Z cyklu "Jej historia" - "Nie mogę nie istnieje!" - Marta Sikora
11.15 - 11.55 – „Change without fear” – Magdalena Radecka
11.55 - 12.10 - Networking
12.10 - 12.50 - "Jesteś ważna! Jak być szczęśliwą i mieć czas na to, co ważne?" - Marta Kaim
12.50 - 13.30 - "Jak żyć namiętnie i seksownie” - Karo Akabal
13.30 - 13.55 - Networking
13.55 - 14.35 - "Od stresu do sukcesu" - Agata Limanówka
14.35 - 15.00 – Loteria upominkowa. Podsumowanie i zakończenie.

Możesz kupić bilet na dobrzemiwroclaw.evenea.pl
lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:
Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870
69 zł 1 osoba - cena promocyjna do poniedziałku 17października - później cena rośnie do 89 zł.
120 zł 2 osoby - cena promocyjna do poniedziałku 17 października - później cena rośnie do 160 zł.

****
PRELEGENCI:
MARTA SIKORA - z zawodu farmaceutka, która kilka lat temu wyjechała do Egiptu, gdzie z mężem utworzyli pierwszą klinikę medycyny estetycznej; w ciągu 3 lat projekt urósł do 4 klinik. Marta uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podążając za swoja pasją do rozwoju osobistego, została certyfikowanym trenerem i coachem. Otrzymała specjalny certyfikat od znanego na świecie, Jacka Canfielda, by uczyć i szkolić z zakresu zasad sukcesu. Jack Canfield jest uznawany za #1 Coacha Sukcesu w Ameryce; przyznawany przez niego certyfikat uprawnia do używania jego własnych narzędzi i technik w szkoleniach danego trenera. Marta jest coachem, trenerem i mówcą, inspiruje i pokazuje, jak zmienić życie na lepsze: osiągnąć sukces w pracy i życiu prywatnym, uwolnić się od negatywnych nawyków i stworzyć nowe, korzystne. Uwielbia obserwować postęp i odkrywanie nowych talentów u swoich odbiorców. Marta przeprowadza spotkania 1 na 1, w małych grupach oraz wykłady dla większej ilości osób. Osiągnięcia jej klientów wciąż zachęciają ją do dzielenia się skutecznymi strategiami i narzędziami z publicznością, by więcej osób mogło skorzystać z niezawodnych zasad sukcesu. Strona internetowa:www.successwithmarta.com.

MAGDALENA RADECKA - Prezes i współzałożyciel firmy Best Global Business Sp. z o.o. Sp.k.
Przedsiębiorca, trener rozwoju osobistego i międzynarodowy mówca. Współautor książki „Tak. Prawo przyciągania działa. Historie prawdziwe.”
Swoje doświadczenie oraz wykształcenie biznesowe zdobywała miedzy innymi w Danii, Szkocji i Australii. Ukończyła w Kopenhadze studia z Międzynarodowego Zarządzania oraz Psychologii w Biznesie. Ma za sobą ponad 15 lat doświadczeń w biznesie i pracy z ludźmi z różnych kultur. Za osiągnięcia w tworzeniu i wprowadzeniu nowej marki na rynek została nominowana w kategorii Biznes na Człowiek Roku 2013. Od lat żyje według zasady, że najlepszą inwestycją w naszym życiu jest inwestycja w siebie. Oprócz studiów na rynkach międzynarodowych, szkoliła się miedzy innymi u światowej klasy trenerów i coachów biznesu takich jak: Blair Singer, T.Harv Ecker, JT Foxx, Marcus De Maria, Alex Mandossian, Dana Van Hoose. Dzisiaj występuje i jest zapraszana na konferencje biznesowe i eventy w Dani, USA, Niemczech, Afryce. Obecnie, po latach doświadczeń, dzieli się swoją wiedzą z innymi. Opowiada i motywuje innych jak dokonać zmiany w życiu i jak zacząć realizować swoje marzenia zarówno prywatne i zawodowe.

Jej motto to: Marzenia się nie spełniają, marzenia spełniamy sami! Kluczem do naszego szczęścia i sukcesu jesteśmy my sami a najlepsze narzędzie do realizowania naszych celów i marzeń już mamy, za darmo! Tylko potrzebujemy to zobaczyć i nauczyć się z niego korzystać.
www.takprawoprzyciaganiadziala.pl
www.magdalenaradecka.com
www.bg-business.com

MARTA KAIM - Certyfikowany Life & Business Coach ICF – amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych Coachów na świecie. Trenerka rozwoju osobistego, Mentor ICF.
Autorka popularnych programów rozwojowych dla kobiet Jesteś ważna! oraz Jesteś ważna - Ty i Twoja firma.

Ekspert i prekursorka idei zarządzania sobą i swoją energią w czasie. Autorka inspirującej książki „JESTEŚ WAŻNA. Czas, emocje i Ty”, która pokazuje jak stan naszych emocji przekłada się na sposób traktowania siebie i znajdywania w życiu czasu na to, co ważne.
Zafascynowana rozwojem osobistym i życiem w zgodzie z naszymi wartościami. Pracuje w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii zorientowanej na proces i metod motywacji rozwojowej. Uczyła się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell. W swojej praktyce łączy różne techniki, które pomagają jej w spektakularny i skuteczny sposób zaprowadzić klientów tam dokąd chcą. Jej znakiem rozpoznawczym jest lekkość, pozytywna energia i skuteczność.
www.manufaktura-przemian.pl

KARO AKABAL - Założycielka pierwszej w Polsce szkoły seksu i miłości - Sex & Love School, oferującej kursy online dla kobiet, które chcą odkrywać swoją kobiecość, czerpać satysfakcję w życiu intymnym i praktykować przyjemność na co dzień.
Pomysłodawczyni i prowadząca Sex & Love TV internetowej telewizji o seksie i miłości.
Sex coach, trenerka przyjemności i efektywnej komunikacji w relacjach intymnych. Propagatorka pozytywnej seksualności. Prywatnie – mama nastolatki i dwóch synów. Kobieta spełniona.
www.karoakabal.pl

AGATA LIMANÓWKA - Praktyk i psycholog biznesu. Trener rozwoju osobistego. Mentor i coach ICF. Autorka książki "Od stresu do sukcesu. 9 sposobów na szczęśliwe życie". Szlifuje diamenty, dopóki nie zaczynają idealnie błyszczeć. Narzędzia, dzięki którym uzyskuje tak jasny blask, to szkolenia, coaching i mentoring.

Jest przekonana, że najważniejsi są ludzie. Pracuje z klientami indywidualnymi i korporacjami, pomagając tworzyć i wdrażać indywidualne strategie efektywności.
Autorka programów rozwojowych, wielu publikacji naukowych oraz bloga o rozwoju osobistym.
www.agatalimanowka.pl
www.odstresudosukcesu.


http://www.dobrzemi.com.pl/wroclaw/

****
Przyjdź, skorzystaj i dowiedz się, jak może być Ci w życiu dobrze!
Możesz kupić bilet nadobrzemiwroclaw.evenea.pl
69 zł 1 osoba - cena promocyjna do poniedziałku 17 października - później cena rośnie do 89 zł.
120 zł 2 osoby - cena promocyjna do poniedziałku 17 października - później cena rośnie do 160 zł.

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.