Ruszają zapisy na cykl warsztatów „Kreuj pomysły, zarabiaj na pasji, zbuduj BIZNES WEB 2.0.”

W dniach 26-27.11. Akademia Kobiet Sukcesu zaprasza na drugą edycję projektu Wyższa Szkoła Sukcesu, z motywem przewodnim: „Kreuj pomysły, zarabiaj na pasji, zbuduj BIZNES WEB 2.0.”

Jeśli myślisz o założeniu własnego biznesu lub chcesz osiągać w nim większe zyski, kreując innowacyjne pomysły i mądrze stosując współczesne narzędzia marketingowe - weź udział w weekendowym cyklu szkoleń i zdobądź innowacyjne know-how od najciekawszych ekspertów na rynku.

Kreatywność to  jedna z kluczowych kompetencji we własnym biznesie, która może przenieść go na wyższy poziom - dowiedz się jak ją rozwijać. Poznaj narzędzia Structogramu,  projektowania strategii komunikacji (Design Thinking) i prowokacji strategicznych dla pomysłów biznesowych, modelu zarabiania i realizacji swojej pasji z każdego miejsca na ziemi z wykorzystaniem pełnego potencjału low cost marketingu (blogi, podcasty, zarabianie na Instagramie i tworzenie contentu); metody My New Ocean czyli projektowania siebie do zdobywania Twojego klienta i wiele innych, inspirujących narzędzi.
Uczestnicząc w szkoleniach, poznasz niezbędne narzędzia i modele, po to by zacząć zarabiać poprzez pracę optymalnie pasującą do Twojego wymarzonego stylu życia - także łącząc własny biznes z pracą na etacie i poszerzając konsekwentnie własne portfolio dochodów. Wejdziesz w krainę kreatywności, zgłębisz wiedzę o sobie, swoich przekonaniach na temat biznesu. Nawiążesz wiele cennych kontaktów i twórczo spędzisz czas.
Patron główny projektu magazyn Newsweek Psychologia Extra.

Szczegółowy program i zapisy na http://www.kobietyisukces.pl/wyzsza-szkola-sukcesu-2016

Kontakt
Paulina Roos
Mobile 691 268 298

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.