Nie każdy związek kończy się szczęśliwie, niektóre kończą się małżeństwem. Dla większości nas relacja po kilku latach przestaje być ciekawa a partner zamienia się w zwykły element życia niczym mebel, który opatrzył się w pokoju. Jednak nawet stary fotel może stale przynosić wiele radości. Niektóre związki z długim stażem nadal cieszą i są pełne zmysłowości. Jak utrzymać tę bliskość i napięcie?
Zmieniając partnerów co 2 lata albo i częściej zauważyłam, że nie ważne jakimi cechami by się nie wyróżniali wcześniej czy później wszyscy tracili na atrakcyjności. Początkowo atrybuty przysłaniały wady jednak z czasem te małe rzeczy zaczynały być nie do zniesienia. Spóźnialstwo, niedbalstwo, malkontenctwo, złośliwość, zrzędliwość, sknerstwo, pedantyzm...zbyt duża waga, za mały członek, krzywe zęby-mogłabym wymieniać bez liku. Te cechy coraz bardziej zauważalne hamowały pożądanie i oddalały. Prawda jest taka, że każdy ma wady i wcześniej czy później każdy partner zaczyna wkurzać i nudzić. Na koniec orientujesz się, że żyjesz "sypiając z wrogiem". Próbowałam różnych sposobów na przedłużenie stanu szczęścia nowopoznanych kochanków. Pewne "zabiegi pielęgnacyjne" stosuje na co dzień. To kilka z nich.

1. Małe niespodzianki- nie kosztują nic. Liczy się pomysł i element zaskoczenia. Nie istotne czy będzie to kwiatek, bilet do teatru czy kina. Możesz też kupić odblaskowy spray kredowy i wymalować partnerowi cały samochód. Chodzi o to aby ruszyć tę drugą osobę aby nie zasnęła w tej męczącej codzienności i nie zanudziła się nią do końca. Ogranicza was tylko wyobraźnia.

2. Przebieranki- stroje w sex shop-ie kosztują około 100zł. Każdy jest w stanie odłożyć te kilka złotych by kupić perukę, maskę, strój policjantki lub pielęgniarki. Kajdanki, wibratory, czekoladę do malowania po ciele, żele smakowe...Dla facetów też jest tam spory asortyment. Raz na jakiś czas panowie mogą też wpaść do łóżka w garniturze lub stroju strażaka. Dla tych co mają większą fantazję istnieją wypożyczalnie kostiumów.

3. Wspólne randki- wychodźcie z domu. Wiem, że nie ma tyle pieniędzy na cotygodniowe pobyty w SPA. Niewielu z nas może sobie na to pozwolić. ALE wyjście na spacer, lody, kawę, do baru na drinki, do klubu aby potańczyć. Nie siedźcie na kanapie- to wygodne ale na to też przyjdzie czas
.
4. Kąpiele przy świecach- jak ja kocham te długie rozmowy przy świecach! Biorę kieliszek szampana, wina i papierosy oraz mojego faceta i zanurzamy się na kilkadziesiąt minut w pachnącej pianie. Prysznic niestety nadaje się tylko na macanie i seks.

5. Przygody- zaplanujcie wspólną podróż. Raz na jakiś czas urwijcie się. Nie ważne gdzie i jak daleko...spakujcie plecak i pod namioty. Teraz bilety lotnicze kosztują tyle co pociąg do Gdańska. Już sam fakt wejścia na pokład jest podniecający a później jest już tylko lepiej.

6. Przytulanie i okazywanie czułości- tak to oczywistość! A jednak jak często mówimy sobie,  że dużo dla siebie znaczymy, że tęsknimy. Jak często przytulamy się i całujemy? Nie wyobrażam sobie dnia bez dotykania mojego faceta. Muszę go czuć i kiedy jest daleko nie mogę przestać myśleć kiedy go znowu przytulę. Dotyk uspakaja i zbliża. Nie musi być seksualny, czasem głaskanie daje więcej satysfakcji niż dobra "minetka".

7. Wspólne gotowanie z winem w tle. Niejednokrotnie musiałam następnego dnia brać urlop na żądanie. Imprezy we dwoje mogą zakończyć się mega kacem. Zaczyna się niewinnie wspólnymi zakupami. Na przystawkę coś z bąbelkami lub wino. Następnie otwieracie książkę kucharską i zaczyna się zabawa! Muzyka gra a wy razem w kuchni szykujecie sobie pyszności. Czy się uda coś ugotować zależy od waszego talentu...może się również zdarzyć tak, że butelka się skończy zanim wstawicie garnek na gaz...a jedyny ogień jaki będzie zacznie się na kuchennym stole a skończy w sypialni lub holu.

8. Konkurujcie ze sobą w sporcie- rzucajcie sobie wyzwania. Kto mocniej, dalej, więcej. Wspólna siłownia, gra w tenisa, squasha, pływalnia,wspinaczka, bieganie. Nie tylko staniecie się rywalem ale również partnerem. Przy okazji taka aktywność pozwoli wam utrzymać dobrą formę i seksowne ciało.

Może macie jakieś inne sposoby? Chętnie spróbuję

 http://mowiaomniezimnasuka.blox.pl/2015/03/Najseksowniejsze-rzeczy-ktore-czynia-codziennosc.html

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.