Tajemnicą utrzymania młodo wyglądających i nawilżonych dłoni jest systematyczne stosowanie przedstawionych zabiegów - rano i wieczorem.
Odmłodzenie dłoni jest często pożądaną potrzebą, ponieważ ich skóra jest delikatna i często

eksponowana na różnego rodzaju czynniki, które ją osłabiają i powodują zmarszczki.
Stały kontakt z różnorodnymi powierzchniami, chemikaliami i narażenie na nadmierne nasłonecznienie, mogą spowodować poważne uszkodzenia, przez które wygląd dłoni nie jest zbyt korzystny.

W rezultacie powstają niewielkie kropki, zmarszczki i inne niedoskonałości, będące pierwszymi oznakami starzenia. Problem ten zwykle pojawia się po 30-tce, kiedy skóra zaczyna lekko obwisać, a ciało produkuje mniejsze ilości kolagenu oraz elastyny.
Na szczęście dostępnych jest wiele produktów kosmetycznych oraz zabiegów, które mogą cofnąć zniszczenia i pomóc w utrzymywaniu pięknych oraz zdrowych dłoni. Podczas gdy większość z nich znajduje się na półkach sklepowych, to istnieje kilka w 100% naturalnych kremów, które zapewniają podobne rezultaty bez ryzyka alergii czy innych niechcianych efektów ubocznych.
W dzisiejszym artykule chcemy podzielić się z Wami specjalną, odmładzającą dłonie formułą. Dzięki niej Twoje dłonie będą nawilżone i delikatne. Jesteś na to gotowa?

Odmłodzenie dłoni naturalnym środkiem

Ten środek na odmłodzenie dłoni wykonany został z naturalnych produktów, takich jak wosk pszczeli, masło mango, olej kokosowy oraz olej marchewkowy.
Wyrób ten charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych i antyoksydantów, które tworzą barierę ochronną przeciw niszczeniu się komórek z powodu wolnych rodników. To naturalny nawilżacz, który wspomaga usuwanie martwej skóry, jednocześnie ją wygładzając i przywracając naturalną elastyczność.
Jego aktywne składniki chronią przed zniszczeniami powodowanymi przez promienie ultrafioletowe i redukują występowanie ciemnych plamek oraz zmarszczek.

Korzyści z wosku pszczelego


Wosk pszczeli jest organicznym produktem, który odżywia, nawilża i wygładza delikatną skórę dłoni. Ma zmiękczające oraz przeciwzapalne właściwości, które zmniejszają obecność martwych komórek i niewielkich zgrubień.
Dodatkowo cechuje się działaniem antybakteryjnym i przeciwgrzybicznym, które redukują obecność mikroorganizmów oraz grzybów, sprzyjającym infekcjom.

Korzyści z masła mango

Masło mango jest tropikalnym produktem podobnym nieco do masła kakaowego, ale zawiera inne kwasy tłuszczowe. Jest bogaty w antyoksydanty oraz witaminy, które zmniejszają utlenianie komórek i poprawiają naturalną regenerację skóry.
Środek ten utrzymuje delikatną skórę dłoni i chroni przed zbyt szybkim starzeniem.

Korzyści z oleju kokosowego


Średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe i witamina E zawarte w oleju kokosowym, czynią go fantastycznym produktem, jeżeli chodzi o odmładzanie dłoni. Ma zmiękczające i antybakteryjne właściwości, które głęboko oczyszczają dłonie, zapobiegając przy tym powstawaniu zgrubień, opuchlizn oraz infekcji.
Regularne stosowanie oleju kokosowego odżywia komórki skóry, wspomaga regenerację, a także łagodzi negatywne efekty promieniowania UV.

Korzyści oleju marchewkowego

Olej marchewkowy ma wysoką zawartość beta karotenu – antyoksydantu, który wzmacnia naturalną barwę skóry i spowalnia niszczenie komórek.
Uważa się go za jeden z najlepszych produktów do utrzymywania elastyczności skóry i walki z jej suchością.  Warto z niego korzystać wychodząc na słońce, ponieważ chroni przed zbyt intensywnym promieniowaniem UV i zanieczyszczeniami.

Jak przygotować ten naturalny środek na odmłodzenie dłoni


Przedstawiony naturalny produkt jest łatwy do przygotowania i przynosi znacznie więcej korzyści niż tradycyjne kremy do rąk.
Kluczem uzyskania zadowalających rezultatów jest zakupienie organicznych składników, które nie były podawane obróbce.

Składniki

 • 4 łyżki stołowe wosku pszczelego (60 g)
 • 2 łyżki stołowe masła mango (24 g)
 • 8 łyżek stołowych oleju kokosowego (120 g)
 • 10 kropel oleju marchewkowego
 • 1 hermetyczny szklany pojemnik

Instrukcje

 • Umieść wosk pszczeli w garnku i podgrzewaj, póki nie stopnieje.
 • Dodaj masło mango i mieszaj aż się dobrze połączą.
 • Wymieszaj olej kokosowy oraz krople oleju marchewkowego.
 • Dalej mieszaj, póki nie otrzymasz jednorodnej substancji.
 • Niech teraz roztwór trochę odstanie i zanim się utwardzi, przelej do szklanego naczynia z pokrywą.
 • Kiedy właściwa konsystencja zostanie osiągnięta, to możesz zacząć używanie preparatu.
 • Aplikuj go dwa razy dziennie: rano i przed pójściem spać.
Wciąż zaniedbujesz swoje ręce? Teraz już wiesz, jak je chronić i nawilżać. Stosuj śmiało ten sposób na odmłodzenie dłoni – niech stanie się Twoim codziennym nawykiem!


 http://krokdozdrowia.pl/odmlodzenie-dloni-naturalnymi-sposobami/

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.