Są tacy faceci, którzy nie wróżą niczego dobrego. I choć na początku znajomość z nimi może wydawać się obiecująca, na dłuższą metę nic z tego nie będzie. Jeśli więc szukasz poważniejszej relacji, znajomość z takimi gośćmi to strata czasu.
Dlaczego? Bo z nimi prawdopodobieństwo zranienia jest wyższe niż zazwyczaj. Bo nie dla nich długodystansowe relacje. Bo z nimi nie będziesz czuła się dobrze. Bo oni nie zagwarantują ci szczęścia. Tych typów facetów unikaj. Dla własnego dobra.

 Kontroler

Zachowuje się jak kontroler biletów. Pojawia się nie stąd ni zowąd i sprawdza. Gdzie byłaś, z kim, co robiłaś, jak długo, po co i dlaczego... Facet, który na każde twoje zdanie typu "Wychodzę z koleżankami" zadaje milion pytań, nie wróży niczego dobrego. Zaczyna się niewinnie, a kończy na czytaniu sms-ów, dobieraniu się do skrzynki mejlowej i niekontrolowanych aktach zazdrości...

Maruda

Wiecznie jest coś nie tak! A to za zimno, a to za gorąco. A to za głośno, a to za cicho. Jedzenie jest za słone, albo niedoprawione. Drużyna piłkarska zawsze jest do bani, mimo wygranego meczu, a w pracy zawsze jest źle... Życie z takim marudą nie może być udane. Jak tu być szczęśliwą obok kogoś, komu nic się nie podoba?

Yeti

Czyli inaczej góra lodowa. Mężczyzna, który kreuje się na macho: nie wie co to łzy, bo przecież chłopaki nie płaczą. Twardziel, jakich mało. Tak... Przede wszystkim to pozer, który wmawia sobie i światu, że emocje są dla mięczaków. Po drugie, to facet, który nigdy nie zrozumie dlaczego płaczesz, dlaczego jest ci źle, dlaczego potrzebujesz jego wsparcia, pomocy, wyrozumiałości... Zawsze pozostanie ślepy na krzywdę twoją i innych.

Ofiara

To taki typ mężczyzny, który wiecznie jest pokrzywdzony i jak mało kto doświadcza niesprawiedliwości tego świata. Pracuje więcej od innych, ale zarabia mniej. Wiecznie ktoś go oszukuje. To facet, który do niczego w życiu nie dojdzie, bo zawsze będzie miał wytłumaczenie dla swojego lenistwa, braku kompetencji i zapału. Wina zawsze leży po stronie innych. Poczekaj, jak zacznie obwiniać ciebie.

Motyl

Taki, co to skacze z kwiatka na kwiatek. Raz blondynka, raz brunetka. Raz wysoka, a raz niska... Przypomnij sobie, czy kiedy go poznałaś był z jakąś dziewczyną? No właśnie... A teraz, czy nadal flirtuje z innymi? Masz odpowiedź. Ten facet nie da ci szczęścia. Związek z nim wróży tylko jedno: złamane serce. Twoje.

Na takich facetów szkoda życia dziewczyny!


Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.