Kobiety uwielbiają snuć w swoich głowach plany na przyszłość. Układać w nich kolejne puzzle bajkowej układanki. Jeśli zastanawiasz się, czy Twój partner to właśnie ten jedyny, przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się, czy nie tracisz cennego czasu.

NIE WIDZISZ Z NIM PRZYSZŁOŚCI

Kiedy na jego widok odczuwasz ogromny przypływ pożądania, ale w najpiękniejszych snach o Twojej przyszłości go tam nie ma, nie ryzykuj. Jeśli nie wyobrażasz sobie z nim życia do końca waszych dni, uciekaj. Możesz być wplątana w błędne koło pożądania. Nie widzisz go przy wigilijnym stole ze swoją babcią, bo kompletnie Ci do tego obrazu nie pasuje? Odczuwasz zdenerwowanie na samą myśl o poznaniu go ze swoją rodziną? Motyle w brzuchu mogą wysyłać wprowadzające w błąd sygnały, ale najprawdopodobniej jesteś z nim tylko dla seksu.


NIE ZNASZ INTYMNYCH SZCZEGÓŁÓW Z JEGO ŻYCIA

Jesteście sobą tak zajęci, że nie masz czasu poznać najintymniejszych szczegółów z jego życia? Popełniasz ogromny błąd. Poznanie banalnych i głupich historyjek i szczegółów to bardzo ważna kwestia w dzisiejszym świecie, który pędzi jak szalony. Jeśli nie jesteś pewna, jakie jest jego drugie imię lub jaki jest jego ulubiony kolor, a jesteście ze sobą już jakiś czas, ten związek nie ma raczej szans w przyszłości, choćbyś myślała o nim, jak o tym, z którym zestarzejesz się w romantycznej scenerii w fotelu na werandzie. Może wydawać się to dziwne, ale właśnie takie błahostki są fundamentem miłości. 


ZOSTAJECIE W ŁÓŻKU CAŁE DNIE

Nie wiesz, jaki mamy dzisiaj dzień? Nie interesuje Cię nic poza tym, co będziecie robić za 15 min w sypialni, w której jesteście już od wczorajszego wieczora? Takie sceny być może kojarzą się z ogromną miłością, lecz w realnym życiu można je zobaczyć tylko w telewizji. To, że między Wami jest namiętność i chemia to dobry znak, jednak pozostawanie w łóżku przez cały dzień może przerodzić się w całodniowe siedzenie przed telewizorem.


WYMIENIACIE TYLKO SEKS SMSY

Zamiast smsa „dzień dobry kochanie” ciągle dostajesz od niego wiadomości o erotycznej treści. To nic dziwnego, że pary wysyłają sobie namiętne wiadomości, jednak jeśli jest ich za dużo i poza nimi nie dostajesz sygnałów zainteresowania w innym znaczeniu, niestety może świadczyć o tym, że nie jest to miłość.
ADVERTISEMENT


JEDYNE UCZUCIE, KTÓRYM GO DARZYSZ TO POŻĄDANIE

Jeśli jedyną reakcją emocjonalną, którą jesteś w stanie go obdarzyć jest pożądanie to nie jest to dobry znak. Wasz związek powinien obejmować spektrum emocji- od przytłaczającego szczęścia do potwornego rozczarowania. Takie związki są w stanie przetrwać wspólnie spędzone lata. 

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.