Wiemy, jak dla nas kobiet ważny jest wygląd zewnętrzny aby czuć się dobrze we własnej skórze. 
Wiemy, jak ważna jest świadomość swoich talentów, mocnych stron i wysoka samoocena aby czuć się dobrze ze sobą i pewnie iść przez życie. 
Wiemy, jak ważne jest zdrowe i jędrne ciało, które sprawia, że jesteś sobą. 
 
CRAZY WOMEN GO HEALTHY –PIĘKNA I ZDROWA TY
– to kompleksowy program stworzony z myślą o kobietach, które są gotowe na rozwój i pracę nad sobą; które chcą zwiększyć samoocenę i pewność siebie, poznać sposoby na wypracowanie nawyków żywieniowych i ruchowych oraz zadbać o swój wizerunek wewnętrzny, które jest spójny z wizerunkiem wewnętrznym.  W trakcie 3 dni zadbamy o Twoją duszę, ciało i wygląd zewnętrzny – tak abyś poczuła się w pełni piękną, zdrową i atrakcyjną kobietą. A co ważne – nie chcemy Ciebie zmieniać – wydobędziemy to,  co najcenniejsze w Tobie!
Ten wyjazdowy program naładowany wartością dla Ciebie, został podzielony na trzy moduły:  

ZDROWY -  PIĘKNY UMYSŁ
   6 godzin warsztatów coachingowych, podczas których otrzymasz skuteczne narzędzia i dowiesz się jak ich używać aby zmienić negatywne przekonania na swój temat, wzmocnić swoją pewność siebie i zaakceptować siebie jeszcze bardziej taką jaka jesteś oraz jak od marzeń przejść do szybszej realizacji swoich celów. 

 Ponad 3 godziny wykładów motywacyjnych z cyklu Okiem Faceta – w trakcie których: wzmocnisz swoją wartość, zdobędziesz motywację i podniesiesz swoją samoocenę, skutecznie, na wesoło, profesjonalnie i na poważnie uświadomisz sobie jak fantastyczną jesteś kobietą, a także poznasz techniki samoobrony, poznasz sposoby zachowań w sytuacji niebezpieczeństwa, zdobędziesz wiedzę nt. samozachowań i przewidywania. 

ZDROWA - PIĘKNA NA ZEWNĄTRZ   Moja skóra – Warsztat pielęgnacyjny z wykwalifikowanym szkoleniowcem kosmetycznym,  podczas którego zdobędziesz praktyczne umiejętności dotyczące  pielęgnacji swojej skóry oraz dobierania właściwych kosmetyków  do wymogów  swojej cery.  

 Piękna Ty -  Praktyczny warsztat wizerunkowy ze stylistką, podczas którego będziesz miała niepowtarzalną okazję, by przyjrzeć się przekonaniom na temat Twojego wizerunku i zweryfikować ich słuszność. Dokonasz dokładnego określenia
typu swojej sylwetki i poznasz  jej potencjał. Odkryjesz zasady sztuki iluzji i proporcji, które decydują o rewelacyjnym wyglądzie i nauczysz się je stosować w praktyce. Poznasz magiczną moc kolorów i zrozumiesz ich niezwykłą wymowę. Dowiesz się, w jaki sposób zastosować kolory w swoim wizerunku, tak by komunikowały otoczeniu dokładnie to, co chcesz przekazać i by zawsze działały na Twoją korzyść. Zwieńczeniem naszej wspólnej pracy będzie receptariusz sylwetkowy, który stanie się Twoim przewodnikiem w dalszym budowaniu nowego, świadomego i doskonalszego  wizerunku. Ten warsztat odkryje przed Tobą tajniki olśniewającego wyglądu i wyposaży w narzędzia, które każdego dnia będą służyły budowaniu Twojego profesjonalnego, niepowtarzalnego i efektownego wizerunku. 

ZDROWE – PIĘKNE CIAŁO   Ogólnorozwojowe treningi - podczas których dowiesz się od czego zacząć i jak pozostać zmotywowanym. Poznasz ćwiczenia, które możesz kontynuować po powrocie do domu, zarówno na siłowni,  na świeżym powietrzu czy we własnym pokoju na podłodze, z poczuciem wykonywania ich w prawidłowy sposób. Efekty przyjdą szybciej niż myślisz.   Wykład o aktywności fizycznej i nawykach żywieniowych – podczas którego poruszone będą następujące kwestie: dlaczego boisz się ćwiczeń – przejdź od chęci do realizacji; wstydzę się ćwiczyć, bo nie umiem; nie ćwiczę bo brak mi czasu, ćwiczyłam ale nie widziałam efektów, jem to, bo nie wiem co jeść. Jak zacząć i nie rezygnować. Dowiesz się jak budować nowe nawyki żywieniowe oraz ruchowe. 

Trenerzy:

Aleksandra Gelo-Piesta -  Life & Business Coach, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego, Psycholog , Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Szkoły Trenerów Biznesu oraz Szkoły Coachów Biznesu Akademii Set, a także studiów na kierunku Marketing i Zarządzanie w Martin College of Sydney w Australii. Trener współpracujący z Grupą Set w ramach Szkoły Trenerów Biznesu.
Od 2010 roku wspiera innych na drodze do wydobycia i uwolnienia ich potencjału. Specjalizuje się w szkoleniach oraz coachingach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, kompetencji menadżerskich, społecznych oraz rozwoju osobistego dla kobiet.
Autorka i pomysłodawca projektu coachingowo - motywacyjno- sportowego dla kobiet, mam i przyszłych mam – Crazy Moms Go Healthy , którego celem jest wspierać kobiety, motywować je do działania, dbania o siebie zarówno od strony fizycznej, jak i psychicznej oraz do odnajdywania szczęścia w każdej pełnionej przez nie roli. Lubi o sobie mówić, że jest Coachem Kobiet. Pomaga im przejść od niepewności, niskiej samooceny, do pełnej akceptacji, pewności siebie, szczęścia i spełnienia. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Cechuje ją optymizm, wiara w ludzi oraz proaktywne działanie.
Jej pasją jest praca trenera i coacha, motywowanie innych do wprowadzania trwałych zmian, własny rozwój osobisty, taniec, sportowy tryb życia i zdrowe odżywanie.


Paweł Lewicki  Prezes Zarządu Kierunkowy22 Sp. Z o.o. Od ponad 18lat z powodzeniem buduje polską branżę eventmarketingu oraz marketingu sportowego. Biznesmen, przedsiębiorca, Lider. Wieloletni sportowiec, pasjonat sportu. Społecznik. Zajmuje się mentoringiem z zakresu event management, biznesu i motywacji. Start-upy to jego pasja. Należy do założycieli Klubu Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Agencji Reklamowych.
Pomysłodawca i przewodniczący Jury dwóch edycji konkursu „Kreatywny Roku” w Branży Eventowej.
Członek Jury pierwszej edycji konkursu MP Power Awards. Wykładowca i egzaminator podyplomowego studium Event Management przy Wydziale Zarządzania UW. Kiedy odbierał Wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku Fundacji Wokulski w kategorii Wizja i Przywództwo podkreślił, że sukcesy osiąga zawsze dzięki ludziom, których motywuje,  inspiruje i z którymi pracuje. Jego silne strony to planowanie, zarządzanie i rozwój strategiczny spółek za które odpowiada. Na bazie kompetencji, wiedzy i doświadczeniu buduje Markę jaką jest Paweł Lewicki.
Budzi emocje, buduje relacje i daje poczucie, że rozumie Twoje potrzeby.

Agnieszka Gawryszewska – dyplomowana trenerka personalna z 18-letnim doświadczeniem. Sport to jej pasja a zdrowym stylem życia stara się zarazić każdego ze swoich podopiecznych. Pomimo wieloletniego doświadczenia regularnie uczestniczy w rozmaitych szkoleniach z zakresu fitnessu, rehabilitacji i odżywiania się. 
Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, kształtowaniu sylwetki, treningu z odważnikami kettlebells, treningu uzupełniającym dla konkretnej dyscypliny. Kocha ruch pod każdą postacią. 

 Lena Zielińska - Doradca Wizerunku, Osobista Stylistka  i Personal Shopper  Lena to Kobieta, której misją jest uwalnianie potencjału wizerunku, dzięki któremu zaczynają pojawiać się zupełnie nowe możliwości a jakość życia ulega zdecydowanej poprawie. Przeprowadza Klientów przez proces pełnej transformacji wizerunkowej, która przekłada się na skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów i pomaga w spełnianiu marzeń. W budowaniu fascynującej marki osobistej istotny jest dla niej efekt pierwszego wrażenia, sztuka nadawania w pełni świadomych komunikatów za pomocą wyglądu oraz celebracja piękna i potencjału własnej sylwetki każdego dnia. Ceni jakość, minimalizm i uporządkowanie. Zwraca szczególną uwagę na wydobywanie detali, które mogą stać się indywidualnym i niepowtarzalnym wyróżnikiem stylizacyjnym.
 Olga Szywiel – trener kosmetyczny w firmie Aurum DG, specjalizującej się w dystrybucji wysokiej jakości sprzętu kosmetycznego oraz zaawansowanych technologicznie produktów kosmetycznych do gabinetów kosmetycznych. Olga pracuje dla marek kosmetycznych od prawie 10 lat. Najbardziej lubi uczyć i doradzać klientkom, jak prawidłowo dbać o skórę. 

Ciepła, charyzmatyczna, nastawiona na budowanie relacji z ludźmi.

Termin: PIĄTEK – NIEDZIELA 18-20.11.2016
Miejsce: Lipowa Dolina, Kazimierz Dolny 
http://lipowadolina.pl/79,mapa-dojazdu.html 
Koszt:  950zł /os. 
(cena obejmuje: 2 x nocleg, wyżywienie *, treningi fitness, warsztaty coachingowe, warsztaty motywacyjne, warsztat nt. zdrowego odżywiania, warsztat wizerunkowy, soki (sobota), warsztat nt. pielęgnacji skóry

*piątek – kolacja, Sobota – pełne wyżywienie, Niedziela – śniadanie, obiad Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu przez właścicieli, z wykorzystaniem produktów eko od lokalnych rolników.
Płatność przelewem na konto Alior Bank: 81 2490 0005 0000 4000 9842 9721
W tytule: Imię + Nazwisko + Go Healthy
Liczba miejsc jest ściśle ograniczona - max. 25 (min. liczba uczestników 15 – w przypadku mniejszej liczby uczestników zastrzegamy sobie prawo odwołania eventu oraz zwrot kosztów biletu)
Gwarancją miejsca jest kolejność zgłoszeń oraz wpłata zaliczki w wysokości 290zł max. do 2 dni od zgłoszenia. 
Pozostała część kwoty płatna max. do 12 listopada. 
Rezerwację miejsc oraz pytania proszę kierować na adres: aleksandra.piesta@gmail.com 

Informacje na bieżąco aktualizowane tutaj: https://web.facebook.com/events/1085411324841974/

Dodatkowo: wszystkie uczestniczki wezmą udział w loterii wartościowych nagród tj: voucher na sesję coachingową, voucher na konsultację ze stylistką, indywidualny trening personalny i inne, które potwierdzimy lada moment :-) 

PLAN WARSZTATÓW 
 
PIĄTEK 18.11
14:00 Przyjazd + Zakwaterowanie   
15:00 – 16:30 Rozpoczęcie + Wykład motywacyjny Aleksandra GeloPiesta, Paweł Lewicki 1,5 godz.
16:30 – 16:45 Przerwa  15 min.
16:45 – 19:00 ZDROWA PIĘKNA NA ZEWNĄTRZ - Wykład nt. właściwej pielęgnacji skóry Olga Szywiel 2 godz, 15 min.  
19:00 – 19:45 Kolacja   
20:00 – 21:00 Wieczorny trening ogólnorozwojowy Agnieszka Gawryszewska 1 godz. 
 
SOBOTA 19.11 
7:30 – 8:30 Poranny trening fitness Agnieszka Gawryszewska 1 godz.
9:00 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 13:00 Warsztat coachingowy – Droga do samoakceptacji Aleksandra GeloPiesta 3 godz. 13:00 – 14:00 Obiad   
14:00 – 15:30 Wykład motywacyjny – Okiem faceta  Czy prawdziwy lider - kobieta potrzebuje motywacji ? Kilka porad jak radzić sobie na scenie życia. Paweł Lewicki 1,5 godz.
15:30 – 15:45 Przerwa  15 min. 
15:45 – 18:30 Warsztaty z wizerunku – Piękna Ty Lena Zielińska 2 godz. 15 min.
18:30 – 19:15 Kolacja   19:30 – 20:30 Wieczorny trening fitness Agnieszka Gawryszewska 1 godz.  Czas wolny  

NIEDZIELA 20.11
7:30 – 8:30 Poranny trening fitness Agnieszka Gawryszewska 1 godz.
9:00 – 10:00 Śniadanie  
10:00 – 13:00 Warsztat coachingowy – Marzenia vs Cele  Aleksandra GeloPiesta 3 godz. 
13:00 – 14:00 Obiad   
14:00 – 14:45 Wykład nt. zdrowego odżywania Aleksandra GeloPiesta 45 min.
14:45 – 15:00 Przerwa  15 min. 
15:00 – 16:00 Wykład motywacyjny – Okiem faceta  Techniki samoobrony - mniej siły więcej umysłu. Samoobrona a życie. Paweł Lewicki 1 godz. 
16:00 – 16:30 Zakończenie  Ola, Paweł, Agnieszka 30 min. 
16:30 Wymeldowanie + Wyjazd   

 
DO ZOBACZENIA W LIPOWEJ DOLINIE!

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.