Po raz ostatni w tym roku!
To już jest koniec!
Ten koniec będzie dla Ciebie nowym początkiem!
Zbliża się Nowy Rok, to dobry moment, aby zacząć wszystko od nowa, od początku, jeszcze raz, bo warto próbować do skutku!
Z nami, na pełnej petardzie, zaczniesz Nowy Rok i tym razem się UDA!
www.dobrzemi.com.pl
Zapraszam Cię na cieszącą się ogromnym powodzeniem konferencję, na której kobiety zawsze odnajdują inspirację, motywację, wsparcie i siłę do zmian.
Tu nikt nie mówi, że nie masz prawa, nie nadajesz się, jesteś egoistką, jesteś niewystarczająco dobra, nie poradzisz sobie i że w głowie Ci się poprzewracało, bo od życia chcesz więcej...
Tu się dowiesz, że jest dokładnie odwrotnie.
Tu otrzymasz narzędzia i moc do kreowania wymarzonego i spełnionego własnego świata.
Możesz a nawet musisz zadbać o to, aby było Ci życiu dobrze, bo nikt inny tego za Ciebie nie zrobi...
Nasza konferencja to pierwszy w Polsce projekt biorący na tapet to, po co żyjemy - czyli szczęście, dobre samopoczucie i spełnienie w życiu. Sukces połączony z harmonią. Jest to inspirujące, interaktywne wydarzenie dla kobiet, które chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o ciało i ducha, poczuć w sobie moc do działania, przełamać stereotypy. Unikalne połączenie wiedzy, motywacji i inspiracji przekazywanej przez najwyższej klasy coachów, specjalistów od samorozwoju, związków, autorów książek, ludzi sukcesu.
To okazja do poznania nowych ludzi, zawarcia nowych znajomości, być może przyjaźni z kobietami, które myślą tak jak Ty.
****
Konferencja dla Kobiet "Dobrze mi" Warszawa
KIEDY: 3 grudnia - sobota
GODZINY: 10.30 - 15.00
GDZIE: Golden Floor Sky – Millenium Plaza
Al. Jerozolimskie 123 A (przy Placu Zawiszy) Warszawa
WIĘCEJ INFORMACJI: www.dobrzemi.com.pl
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA


TWOJA INWESTYCJA
69 zł 1 osoba - cena promocyjna do poniedziałku 28 listopada - później cena rośnie do 89 zł.
120 zł 2 osoby - cena promocyjna do poniedziałku 28 listopada - później cena rośnie do 160 zł.

Możesz kupić bilety na www.dobrzemi.com.pl
lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:
Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870

****
PROGRAM
10.00 - 10.30 - Rejestracja
10.30 - 10.35 - Powitanie Uczestniczek
10.35 - 11.20 - Z cyklu "Jej historia" - "Jedna myśl, która na zawsze odmieni Twoje życie" - Klaudia Pingot
11.20 -11.30 - Networking
11.30 -12.15 - „Change without fear” – Magdalena Radecka
12.15 - 12.25 - Networking
12.25 - 13.10 -"Przepis na porażkę: 10 kroków do katastrofy" -Jadwiga Korzeniewska
13.10 - 13.35 - Przerwa/Networking
13.35 - 14.20 - "Cholerna Baba czyli kobieta szczęśliwa" - Ewa Hartman
14.20 - 14.30 – Networking
14.30 - 15.00 - Podsumowanie i Zakończenie

Możesz kupić bilet na www.dobrzemi.com.pl
lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:
Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870
69 zł 1 osoba - cena promocyjna do poniedziałku 28 listopada - później cena rośnie do 89 zł.
120 zł 2 osoby - cena promocyjna do poniedziałku 28 listopada - później cena rośnie do 160 zł.

****

PRELEGENCI:
KLAUDIA PINGOT -kobieta energia, oddana wizji tworzenia wspierającej się społeczności SpecBabek. Wierzy, że tam, gdzie jest wola, tam znajdzie się droga.
Pisze książki, biega i pływa, prowadzi motywacyjny kanał na Youtubie „SpecBabka”. Zawodowo trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji.
Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, biznesu i wystąpieniach publicznych. W swoich szkoleniach często wykorzystuje muzykę, obrazy i storytelling. Jej ogromna wiedza i umiejętności psychologiczne pozwalają na wchodzenie w partnerskie relacje z ludźmi.
www.specbabka.pl

MAGDALENA RADECKA - Prezes i współzałożyciel firmy Best Global Business Sp. z o.o. Sp.k.
Przedsiębiorca, trener rozwoju osobistego i międzynarodowy mówca. Współautor książki „Tak. Prawo przyciągania działa. Historie prawdziwe.”
Swoje doświadczenie oraz wykształcenie biznesowe zdobywała miedzy innymi w Danii, Szkocji i Australii. Ukończyła w Kopenhadze studia z Międzynarodowego Zarządzania oraz Psychologii w Biznesie. Ma za sobą ponad 15 lat doświadczeń w biznesie i pracy z ludźmi z różnych kultur. Za osiągnięcia w tworzeniu i wprowadzeniu nowej marki na rynek została nominowana w kategorii Biznes na Człowiek Roku 2013. Od lat żyje według zasady, że najlepszą inwestycją w naszym życiu jest inwestycja w siebie. Oprócz studiów na rynkach międzynarodowych, szkoliła się miedzy innymi u światowej klasy trenerów i coachów biznesu takich jak: Blair Singer, T.Harv Ecker, JT Foxx, Marcus De Maria, Alex Mandossian, Dana Van Hoose. Dzisiaj występuje i jest zapraszana na konferencje biznesowe i eventy w Dani, USA, Niemczech, Afryce. Obecnie, po latach doświadczeń, dzieli się swoją wiedzą z innymi. Opowiada i motywuje innych jak dokonać zmiany w życiu i jak zacząć realizować swoje marzenia zarówno prywatne i zawodowe.
Jej motto to: Marzenia się nie spełniają, marzenia spełniamy sami! Kluczem do naszego szczęścia i sukcesu jesteśmy my sami a najlepsze narzędzie do realizowania naszych celów i marzeń już mamy, za darmo! Tylko potrzebujemy to zobaczyć i nauczyć się z niego korzystać.
www.takprawoprzyciaganiadziala.pl
www.magdalenaradecka.com
www.bg-business.com

JADWIGA KORZENIEWSKA - socjolog, trener, głównodowodząca Laboratorium Zmieniacza, któremu przyświeca idea, by być jednocześnie badaczem i przedmiotem swoich badań dotyczących zmiany osobistej. Prowadzi szkolenia dotyczące zmiany nawyków. Specjalizuje się w tematyce przygotowywania planu zmiany i wdrażania go w oparciu o sześć źródeł wpływu (motywacja i umiejętności osobiste, motywacja i umiejętności społeczne, motywacja i umiejętności strukturalne). Prowadzi także zajęcia dotyczące zmiany nawyków w myśleniu (odwyk od perfekcjonizmu, trening pozytywności). W 2016 roku ukazała się jej książka „Ograć nawyki” na temat zmiany nawyków i wzmacniania motywacji wewnętrznej przy użyciu mechanizmów gier.
www.laboratoriumzmieniacza.pl
dr EWA HARTMAN – trenerka z zakresu budowania marki osobistej, wystąpień publicznych oraz inteligencji międzykulturowej. Doktor Szkoły Biznesu Bournemouth University (Wielka Brytania).
Pracą w obszarze rozwoju osobistego zajmuje się od pięciu lat, przy czym naucza od piętnastu. Prowadziła liczne wykłady, wystąpienia i prezentacje, zarówno w języku polskim i angielskim, w kraju jak i za granicą (w Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii).
Od 4 lat jest mentorem w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu gdzie uczy kompetencji miękkich. Jest też pomysłodawcą i kierownikiem studiów podyplomowych ‘Neuro-Przywództwo’ w Warszawie, oraz członkiem Stowarzyszenia Network PL zrzeszającego pracowników organizacji międzynarodowych (Bruksela).
Prowadzi szkolenia:
- dla biznesu: Procter&Gamble, Klub Inteligencji Finansowej, Akademia Law Busieness Quality, Bioderma
- w ramach festiwali rozwojowych m. innymi dla Akademii Kobiet Sukcesu czy dla Festiwalu Progressteron.
- dla sektora administracji publicznej, m. innymi dla Ambasady Polski przy Unii Europejskiej w Brukseli, czy Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie.
Ponadto pisze do portalu InnPoland, oraz do magazynu Law Business Quality i Imperium Kobiet gdzie porusza tematykę marki osobistej, wizerunku, mentalności globalnej i wystąpień publicznych. Laureatka Plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu w kategorii Firma Godna Zaufania.
http://ewahartman.com/

****
Przyjdź, skorzystaj i dowiedz się, jak może być Ci w życiu dobrze!
Możesz kupić bilet www.dobrzemi.com.pl
69 zł 1 osoba - cena promocyjna do poniedziałku 28 listopada - później cena rośnie do 89 zł.
120 zł 2 osoby - cena promocyjna do poniedziałku 28

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.