Jak wynika z raportu portalu Franchising.pl w Polsce istnieje około 1 114 systemów franczyzowych. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jak stać się franczyzobiorcą, nie może
Cię zabraknąć na bezpłatnej konferencji „Jak zaistnieć na rynku franczyzy” organizowanej przez Fundację Tax Care, Inicjatywę Wspierania Przedsiębiorczości. Spotkanie odbędzie się 26 stycznia 2017 roku w Silver Conference Center we Wrocławiu.

Według ekspertów branży franczyzowej ta forma jest jedną z najskuteczniejszych dróg rozwoju małych firm. Dodatkowo, przekłada się bezpośrednio na wzrost zatrudnienia.
W działalności franczyzowej pracuje prawie 460 tysięcy osób. Aby dowiedzieć się
jak założyć biznes w systemie franczyzowym oraz jakie są jego wady i zalety,
Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości organizuje 26 stycznia 2017 roku 
we Wrocławiu  bezpłatną konferencję.

Dzięki zaproszonym gościom  uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jakich błędów unikać oraz na czym skoncentrować się prowadząc tego typu biznes. Prelegenci z firmy Tax Care SA przekażą wiedzę z zakresu księgowości. Arkadiusz Słodkowski, redaktor naczelny „Własny biznes. Franchising” omówi wady i zalety systemu franczyzowego oraz podpowie jak go założyć oraz co należy zrobić, by go nie stracić. O utrzymaniu jakości i standardów w rozproszonym biznesie opowie Artur Kołecki, Dyrektor d.s. Rozwoju, Yasumi Sp. z o.o. Sp. k. Na zakończenie Anna Flaga, Prezesa Zarządu Fundacji Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości podpowie jak wyróżnić się na tle konkurencji.
Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem wiedzy w temacie franczyzy zapraszamy już dziś do zgłaszania swojego udziału w konferencji za pośrednictwem formularza:

 http://fundacja.taxcare.pl/wydarzenie/wroclaw-zaistniec-rynku-franczyzy/.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Więcej na ten temat Fundacji na stronie http://fundacja.taxcare.pl/ oraz Facebooku:
https://www.facebook.com/events/294744817594245/

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.