Kolejny sukces Maffashion. Polska blogerka znalazła się na szczycie listy najbardziej wpływowych blogerów na świecie!

 Jak podaje serwis wwd.com zestawienie najbardziej wpływowych blogerów na świecie zostało przygotowane przez agencję marketingową Tribe Dynamics w oparciu o wartość "earned media" za 2016 rok. Są to wszelkiego rodzaju publikacje, wzmianki, polecenia marki na wszystkich kanałach social mediowych blogerów i influencerów. Julia Kuczyńska zajęła pierwsze miejsce w tym zestawieniu.


Maffashion, której wartość "earned media" wyniosła 64,8 miliona dolarów - oznacza to, że Julia Kuczyńska najbardziej przyczyniła się do sukcesu największych topowych marek z całego świata spośród wszystkich osób uwzględnionych w rankingu.


Jak widać Julka nie tylko świetnie radzi sobie medialnie (o jej stylizacjach na PFW rozpisują się serwisy z całego świata), ale przede wszystkim doskonale wie, jak zarabiać duże sumy pieniędzy i sprawić, żeby marki biły się o jej powierzchnie reklamowe na wszystkich kanałach social mediowych. Brawo!


http://www.glamour.pl/galeria/maffashion-najbardziej-wplywowa-blogerka-na-swiecie/maffashion-najbardziej-wplywowa-blogerka-na-swiecie-2

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.