Wspaniałe na wieczorne wyjścia jak również na wakacje. Z jednej strony są dyskretne, a z drugiej na tyle widoczne, że trudno nie zwrócić na nie uwagi. Jeżeli chcesz być gwiazdą  wieczoru, powinnaś ozdobić ciało kilkoma metalicznymi tatuażami.
Połyskująco na złoto i srebrno tatuaże to strzał w dziesiątkę . Powinnaś zatem wyglądać jak milion dolarów, a nie choinka obwieszona łańcuchami. Jeśli już zdecydujesz się na metaliczny tatuaż, wybieraj mądrze wzory. Tutaj nie chodzi o to, że im więcej wybierzesz, tym lepiej będziesz się prezentować. Jest wręcz odwrotnie.


Metaliczne tatuaże powinny imitować biżuterię. Jeżeli zamierzasz założyć sukienkę z odkrytymi plecami, znajdź taki wzór, który będziesz mogła nakleić właśnie na plecach. Może to być pionowa geometria (bardzo modna zresztą) albo łapacz snów czy też koło z azteckimi akcentami.


Jeśli jednak w szafie czeka już na Ciebie sukienka z odkrytymi rękoma, postaw na tatuaż, który będzie przypominał bransoletkę. Możesz go nakleić na nadgarstku, przedramieniu lub na samym ramieniu. Ciekawym miejscem jest również obszar za uchem, gdzie kobiety uwielbiają malować sobie piórka.
Tego typu ozdoby możesz znaleźć chociażby w Rossmanie. Za niecałe 10 złotych kupisz arkusz z połyskującymi tatuażami. Dostępne są również w Sephorze – kosztują 79 zł. Douglas z kolei oferuje te ozdoby za 19,90 zł.

 http://wizaz.pl/Makijaz/Metaliczne-tatuaze-na-Sylwestra-2016/Gdzie-nakleic-metaliczne-tatuaze7

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.